Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám fülszőrét állatorvos...

Kutyám fülszőrét állatorvos is eltávolítja?

Figyelt kérdés

Kozmetikus csak 1 van a közelben aki egy idegbeteg kontár, oda biztos, hogy nem viszem.

A bunda karbantartását megoldom én is, de a hallójárathoz nem nyúlok, neki pedig ott is dús szőr van.

Bűzmirigyét is doki nyomja ki. (Palotapincsi keverék)



2018. szept. 8. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne tehetné meg? Általában olcsóbb a kozmetikusnál intézni.
2018. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, megoldja a doki is. De ha jó fej akkor meg is mutatja neked, hogy hogyan kell jól csinálni.
2018. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Állatorvos is kitépheti persze,csak nem szakszerűen, kolléganőm(kutykozmetikus) kutyájának nagyon sok volt a fülszőre,ő mindig vissza vágta így rövid maradt,tisztította is semmi gond nem volt. Ivartalanítás alkalmával a doki úgy gondolta szőrős a füle nagytestű akkor kitépi,kitépte. A kutya amíg élt gyulladásban volt a füle!!! Egy fülcsepp használt csak, amit idővel kivontak a forgalomból utána semmi nem segített csak ideig óráig.


A kozmetikus megtudja állapítani mi az amit ki kell tépni mi az amit elég vissza vágni és mit kell ott hagyni. Én kutyámnak 5 szál szőr van a fülébe én nem tépem ki,minek?


Jobb lenne kutyakozmetikushoz elvinni,hogy megállapítsa ki kell e tépni vagy sem. Egy rossz kitépés főleg ha nem indokolt,akkor kárt is okozhatsz vele.


Üdv egy kutyakozmetikus.

2018. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

A fuleben sok a szor a hallojarata tele van es kezdi zavarni. Autom nincs es ismeros sem aki el tudna vinni, tomegkozlekedni meg nem szeretnek vele kozel 30kmet..

Az itteni kutyakozmetikus meg egy idegbeteg allat, nem is ertem h dolgozhat allatokkal ha ennyire turelmetlen..

Majd megkerdem a dokit akkor.

2018. szept. 9. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy nincs normális kozmetikus a közelben :/


Sok olyan ember dolgozik akiknek nincs türelme az állatokhoz.


Vannak tényleg brutál nehéz esetek amin én jobban kikészülök mint a kutya :D


De verni nem vernék meg egy állatot sem.


Egy esett volt,amikor a kutya megharapott és nem engedte el a kezemet,akkor rácsaptam egyet,akkor elengedte a kezem. Gazdáknak mondtam oltásit szeretném látni,sosem láttam őket,még ők voltak felháborodva,hogy oltásit kérek. Kutya rajtam csüngött,jó hogy kérek.Főleg,hogy nem szóltak,hogy harap.


Utána egy 2 hétig dolgozni is alig tudtam :/

2018. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!