Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran viszitek...

Milyen gyakran viszitek sétálni a kertes házban tartott kutyáitokat?

Figyelt kérdés

Kinti, vagy be is mehet a házba? Milyen sűrűn sétáltok, és milyen hosszú a séta?

Az enyém benti, heti 6-7 nap viszem 2-3 órás sétákra, bandázásra.



2018. szept. 10. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

heti 5 szokott összejönni, de azok minimúm 1 órásak, póráz nélkül szaladgálósok és sokszor én is kocogok :)

az udvarunkban pedig van egy fél agility pálya, ott szoktunk még heti párszor edzeni meg járunk edzésre, versenyre.

2018. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám benti, de van udvar!

Minden nap viszem sétálni!!! Plusz udvarban játék.

2018. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve sajnos már nincs kutyám, de amúgy kinti kutya volt, a házba nem jött be (csak tüzijátékkor). Mindennap vittük sétálni, kb. 1 órára. Ilyenkor nagy területen szabadon futkorászhatott és ott játszottunk vele. Egyébként a kerti játékokkal is le lehetett fárasztani, meg a mi kertünk se kicsi és nem valami szánhúzó munkakutyáról beszélünk. :))
2018. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetem minden nap, minimum 1 órát, de van hogy kimarad. Kinti kutya, 1000 négyzetméteres kertben. Hétvégén mindig minimum 2-3 óra séta + egyik nap Agility.
2018. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!