Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack russel terrier rossz kutya?

Jack russel terrier rossz kutya?

Figyelt kérdés
Gondolkodok ilyen kutyán, de mindenki rosszat mond róla. hogy hiperaktív, mindent szétszed, nem lehet neki parancsolni...stb. Volt vizslám, azt lefárasztottam mindennap, de azt mondják ez a fajta semmi egy vizslához képest. Tényleg ennyire rossz lenne ez a kutya?
2010. jún. 22. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
nem rossz, de jóval több foglalkozásra van szüksége mint egy vizslának.
2010. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban hiperaktív, igazi terrier, de egyébként szerintem nem egy kezelhetetlen kutya. Le kell fárasztani, az tény, és szerintem járj kutyás közösségekbe vele. Nagyon szereti a többi kutyát. Szerintem nem rossz kutya.
2010. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
rossz kutya nincs, csak olyan akinek felelőtlen gazdája van és nem nevelte meg...
2010. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz kutya, de az egyik legnehezebben kezelhetőbb fajta. Csak akkor vegyél ilyet, ha dolgozni akarsz vele.
2010. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Rossz kutya nincs, csak rossz gazda...
2010. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazi Terrier.Ultra tartos duracellel szerelve.Ne rossz a kutya csak foglalkozni kell vele,és mozgatni!Aport,agility.
2010. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!