Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan álljak neki?

Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kutyás facebook csoportot. Célja hogy családias legyen és ne legyen benne szinte semmi erőszak. Majd idővek kiderül ez hogy kivitelezhető.

Na de. A problémám az nem tudom hogyan szerezhetnék követőket. Valakinek valami ötlet?


2018. szept. 15. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Kérdés, hogy minek még egy kutyás csoport a már meglévő millió mellé, teljesen felesleges. A rengeteg csoportból van olyan, amiben egyáltalán semmi erőszak nincsen.


Mindenesetre, hogy segítsek is:

Nagy létszámú kutyás csoportokba rakd ki a linket és egy rövid leírást a csoportról. Hátha bejön.

2018. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Millió meg egy ilyen peace and love kutyás csoport van. Halál felesleges mégegy
2018. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az erőszak-ellenességhez az kell, hogy ezt kiírod a szabályzatba. Kell pár moderátor is, aki törli a feleslegesen agresszív kommenteket.


Követőket úgy szerezhetsz, hogy meghívod a kutyás ismerőseidet, akik még több tagot hívhatnak.



A sikerhez persze elengedhetetlen a minőségi oldal, sok infóval.

2018. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a csoportokban soha/nagyon ritkán van dráma:

- Magyar Kutyatenyésztők és tartók klubja

- Minden pireneusi hegyikutyás és berni pásztoros csoport (legalábbis én 3-3at ismerek)

- DDR típusú németjuhász kutyák kedvelői

- Minden ami német dog

- Dogo argentino Magyarország

- Magyar Landseer csoport

- Orosz fekete terrier imádók

- Malinois Magyarország

- Holland juhászkutya

- Magyar alaszkai malamut


És ezeket csak én ismerem.

2018. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy. Nem kell egymilliomodik kutyás csoport és nem kell kétszázezredik inaktív kutyás csoport
2018. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Tényleg több ezer egyforma kutyás csoport van. Ha scak nincs valami különlöges ötleted.
2018. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!