Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harmadik kutya? Csivava és...

Harmadik kutya? Csivava és mopsz mellé yorkshire terrier vagy törpe tacskó? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Én nem igazán tudok dönteni

2018. szept. 16. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Vigyázz, mert mindjárt jönnek a kis kutya nem kutya kommentek..

Én yorkiet választanék, de csakis jó tenyészetből, egészséges törzskönyves kiskutyát. Nem vagyok nagy tacskó fan.

2018. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

a felsoroltak közül egyik kutyát se tartanám.


Ezek nem nagy mozgásigényű fajták amik most vannak neked, a yorki viszont terrier. Makacs, mozgásigénye is van. A törpetacskó makacs szintúgy illetve megkérdőjelezném hogy az ilyen szintű rövid láb-hosszú test kombináció mennyire egészséges. Ezt jól gondold át! (Bár ha mopszod van, gyanítom feleslegesen beszélek a kutyák egészségéről, de mindegy)


Én a boston terriert ajánlanám inkább. Ez is makacs, terrier és sok mozgàst igényel, de nyomott orra ellenére is egészségesebb mint a yorki vagy a törpetacskó

2018. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, mert mindkét fajta pörgős, makacs vadászkutya - NAGYON különböző temperamentum, igények a mostani kutyáidtól.


Én inkább a társasági (cuki szőrös) vonalon nézelődnék: bichonok, máltai, shih-tzu talán papillon - valószínűleg jobban mennének a te személyiségedhez, mozgásigényedhez.

2018. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó választás ezek mellé egy olyan fajta amiket felsoroltál. Külön kell vele foglalkoznod/sétáltatni. Amúgy nem támogatnám személyszerint egyetlen fajtát se, de a te dolgod.
2018. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!