Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerekkorotokban oda adtátok...

Gyerekkorotokban oda adtátok a kutyának a saját húsadagotokat?

Figyelt kérdés
Amit ebédre kaptatok és asztal alatt megetettétek? És inkább ti nem ettetek húst, csak ő ehessen?
2018. szept. 17. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyszüleimnél egyszer vettünk fagyiport és fagyiostyát, utóbbiért azt hiszem pont én ragaszkodtam nagyon, hiszen a fagyi elengedhetetlen kelléke :D


Végül mindig kiálltam a teraszra, amikor végeztem, hívtam a kedvenc kutyámat, és ledobtam neki az üres tölcsért, amit örömmel felhabzsolt :)


Mást nem nagyon adtam nekik, csak amit a nagyszüleim adtak oda, hogy vigyem ki nekik.


Nagyapám kutyás ember, és a szabályokat mindketten nagyon komolyan vesszük - korán megtanította nekem, hogy asztalnál nem szabad etetni, és nem szabad csak úgy mindennel megkínálni (pl. csoki, szilánkosan törő csont) csak amire ők rábólintanak, mert veszélyes is lehet.

2018. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
Külön csirkeaprólék volt neki főve nap mint nap, pedig 30+ éve voltam gyerek.
2018. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Metionin ***** válasza:
15%
Nem, ennek 2 oka volt, az egyik hogy anyám ott állt és árgus szemekkel figyelte hogy mennyit eszek, a másik hogy enni bent kellett az asztalnál, a kutya meg kint volt az udvaron. Kis tacskóink voltak gyerekkoromban. Néha fagyitölcsér végét odaadtam nekik de mivel ebédnél fizikailag is el voltam tőlük zárva, nem tudtam nekik adni semmit. A mostani kutyánk sem kap asztaltól, szigorúan tilos neki a tarhálás, nem is próbálkozik csak úgyszintén a fagyitölcsér roppanására jön oda mert azt tudja hogy ő fogja kapni.
2018. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!