Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttam egy listát miszerint a...

Láttam egy listát miszerint a kutya nem ehet kenyeret, de az én kutyáim napi szinten esznek és nincs semmi bajuk. Akkor merjem tovább adni nekik a kenyeret?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Elég gázul etetsz, már bocsi, de a szerencsétlen kutya SEMMI TÁPÉRTÉKKEL RENDELKEZŐ KAJÁT NEM KAP.


Konzerv kuka, kenyér kuka, Darling kuka.


Vegyél egy jó minőségű száraztápot (már vannak elég jó áron is, pl. Brit Premium) és csak azt kapja. Meg fogja enni, ne aggódj.

Farhát sem kell, mert csak bekavarod az emésztését. Jó lenne rendet tenni, mert nagyon megsínyli a kutyád emésztése ezt a szemetet, amit te adsz neki most.

És ételmaradék sem kell, mert a sok fűszer csak árt.

2018. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Semmi baja nem lesz bár legalabb a tápodon változtatni kéne. Én úgy etetek hogy táp (szuperprémium) és egy kis házi koszt ha marad (persze nem a csilisbabot a csokis sütivel) van hogy egy fél szenvics is a kutyánál köt ki de az előírt táp mennyiségen felül eszi kis adagban. Konzervet ritkán kap ha nem akarja simán megenni a tápját akkor egy kanál konzervel keverem neki illetve ha gyógyszert kell bevennie azt is egy kis konzervel adom neki. A listáktól nem kell azonnal frászt kapni elvileg szőlőt sem ehet, az egyik kutyának évekig lopkodta a szőlőt a kertből és semmi baja nem lett tőle sőt 4 évet ráhuzott az átlag életkorra.
2018. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

#11 . Írta a kérdező, hogy főz nekik húst. Annál mi lehet jobb egy húsevő állatnak? Oké a darling tényleg szar, de gondolom nem is vesz többé, ha nem eszik meg.

Sajnálom azokat az állatokat, akiket csak száraz táppal zabáltatnak. Nekik is kell a változatosság, hús, csont rágása, új ízek.

2018. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%

Akkor Barfozzon a kérdező, vagy, ha ennyire naturalista szellem meg minden, akkor Prey. Jaa, csak az már túl sok munka és bizony nem is olyan olcsó, mint a 150 ftos farhát.


Felejtsük már el, hogy a főtt farhát kielégíti egy kutya tápanyagszükségletét. NEM!


Ha most néznének egy vérképet annál a szerencsétlen kutyánál, olyan máj értékek jönnének ki, hogy a doki csak a fejét fogná.

2018. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg, a kutyák nem élvezetből, hanem ösztönből esznek. Azért, hogy ne haljanak éhen. Nem vágynak kuináris nirvánára, jó lenne felfogni.
2018. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!