Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valamelyik amerikai állatrendő...

Valamelyik amerikai állatrendőrséges műsorban, egy komondoros gazdira kihívták az állatrendőrséget, miszerint a kutya nagyon "ápolatlan" Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Én jót derültem rajta :)
2014. máj. 14. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Az amerikaiak nem igazán az eszükről híresek.
2014. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az egyessel. Ettől függetlenül, mivel nem láttam a műsort, ergo nem láttam hogy nézett ki a kutya, így nem is tudok véleményt alkotni. Lehetséges, hogy az állatvédőknek volt igazuk. Itthon is sokan elhanyagolják a komondorokat, pulikat, mert azt hiszik, hogy az ő bundájukkal nem kell foglalkozni, pedig nagyon is kell!
2014. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Mi olyan vicces azon ha egy kutyát elhanyagolnak?
2014. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen és a gazda az interneten megmutatta az állatrendőröknek, hogy ennek a fajtának valóban így kell kinéznie és csak ezután hitték el.
2014. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja ,igen semmi baja nem volt a kutyának,az állatrendőr már felismerte a fajtát :D
2014. máj. 14. 21:39
 6/14 anonim válasza:
Ezt valaki be tudná linkelni esetleg? :D
2014. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amerikában az ilyeneken nem lepődnek meg az emberek. Érdemes rákeresni a legviccesebb törvényeikre, lesz még sokkal durvább is mint ez a történet. :D
2014. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

2-es vagyok.


Most ezen lehet jókat derülni, de azért lássuk be: Amerikában azért jóval többet foglalkoznak azzal, hogy ki hogyan tartja a kutyáját, mint nálunk. Pedig azért itt is nem egy embertől lehetne elkobozni a kutyáját, vagy jól megbüntetni azért, ahogy tartja. Szóval én úgy vagyok vele, hogy inkább nézzenek rá feleslegesen, minthogy ki se derüljön, ha egy kutya rossz körülmények között "él".

2014. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Az amcsiknál meg lehet nézni a kiállításon a kifésült habos-babos komondort.

Ellenben ők találták ki pl, hogy a maccsoknak ki kell operálni a karmait, hogy ne karmoljon. A végletek országa.

2014. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Mivel nem láttam a felvételt, nem tudok véleményt nilvánítani, de kérdem én, az nem baj, ha a komondor ápolatlan? Az úgy normális, vagy mi?
2014. máj. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!