Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha a kutyám sokat fekszik?

Az baj ha a kutyám sokat fekszik?

Figyelt kérdés

Nyáron szinte egésznap feküdt de este felé aktivizálta magát de akkor sem vitte nagyon túlzásba.


Most hogy elkezdödött a suli reggel felkelek egy kicsit kimegyek hozzá akkor még boldog nem fekszik eszik meg minden de amikor haza jövök (kb. még mindig 25-28 °C fokba) akkor csak annyit csinál hogy "bekísér" a házba aztán látom hogy fekszik le az alvó helyére. Bent megtanulok és gépezek kb. 19 óráig.

Közben néha kimegyek de hiába kint vagyok csak fekszik. Vagy kijön de rögtön megy vissza a helyére. 19 óra után akkor megint aktivizálja magát de még mindig nem viszi túlzásba. Van rajta túly súly (doki szerint 10kg) de nemhiszem hogy annyi mert amikor megérintem az oldalát akkor érzem a bordáját. Hasalja ami nagyobb és jobban látszik a túlsúly.

Es ilyenkor liheg.


Dokihoz elvigyük? Vagy az is lehet hogy nincs semmi baja csak ő egy lustább fajta. (6-7 éves)



2018. szept. 18. 18:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ma kiengedtük a hátra a nagy kertbe.

Sokat futkározott és sétált meg ment össze vissza. Miután vissza bementünk nagyon erősen liheget és sok vizet ivott (úgy vélem hogy ez természetes mert van túlsúlya)

Utána hányt is de azt szerintem azért mert elötte és közben is evett.

2018. szept. 21. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!