Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta való nekem?

Milyen kutyafajta való nekem?

Figyelt kérdés

Van udvarunk (legalábbis jelenleg, mert a jövőben előfordulhat költözés akár panelba is) de benti kutya lenne. Van hely, de nem olyan óriási nagy a ház, úgyhogy kisebb testű kutyát szeretnék, hogy ő is mi is elférjünk. Sokat dolgozom, ezért hétköznapokon nap közben nem fogom tudni sétáltatni, játszani vele stb csak olyan lesz itthon aki tud neki enni inni adni ha kell.

Például egy husky életmódjához és szükségleteihez nem tudnék alkalmazkodni, ezért valami nyugisabb kutyafajtát keresek. És ne is legyen túl drága (kitöltöttem egy online tesztet az életmódom szerint, de ilyen 2-300ezres kutyust dobott ki).


2018. szept. 21. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked macska való.. Hidd el nekem. Egy kutyának nem elég annyi, hogy simgatod, meg adsz neki enni. Ha nem szeretnél macskát, vegyél papagájt, hörcsögöt, vagy halat. Azoknak nem kell nagy törődés, de egy hal nem fog téged mindennap hazajövetelkol az ajtóban üdvözölni.
2018. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!