Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Bernáthegyi 6éves szuka

Étvágytalan ,nem eszik szívesen

Mindennap szoktunk külön főzni neki,de 2-3 napja nem eszi meg a táljából az ételt

Kutyaszalámit vágtam neki ,kis szeletekre vágva és kézből ettetem,ezeket megette,de ami már nehezebb lett volna a számára (szétrágni) azt a részét nem akarta megenni (szalámi végét)

Sok vízet iszik, lehet valami gyulladás van a szervezetében?


Nem vagyok olyan sokat itthon és én nem is vettem észre,de azt mondta az egyik családtagom,hogy sokat nyalogatja a nemiszervét, lehet köze hozzá?


2018. szept. 25. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki rühelli a kutyákat írogasson más csoportba....egyes ez neked szól...


Amúgy láttatlanba nehéz megmondani mi a baja. Lehet gyulladás, vagy a gyomrát rontotta el..innen nem lehet tudni. Vigyétek el állatorvoshoz mielőtt komolyabb tünetek jelentkeznek!

2018. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Természetesen fogja látni állatorvos,de nem szívesen dolgoznak általában Ők sem munkaidőn kívűl, nyilván ha sűrgös, műteni kell stb akkor megoldható


De ilyen retardált,agyilag cserére szoruló idióta minek van itt mint te?! (1#)

Ha nem aggódnák a kutyámért akkor nem érdekelne hogy mi is a baja

2018. szept. 25. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy ivartalanított-e vagy sem, de ha nem, akkor elmondanám, hogy az étvágytalanság és a megszokottnál több víz fogyasztása a gennyes méhgyulladás egyik legjellemzőbb tünete.


Google-ben millió cikket találsz róla, itt van egy:

[link]


Kezelés nélkül könnyen életveszélyes állapot alakul ki. Azt így a távolból nem lehet eldönteni, hogy meddig várhatsz az állatorvossal, én nem várnék.

2018. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a gennyes méhgyulladás megáll a tünetek miatt, de ezer más baja is lehet.


Mindenképp vigye dokihoz a családod, ha méhgyulladás, az könnyen végzetes lehet!

2018. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!