Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Németjuhász, fajtiszta. Mindent megtámad aminek kereke van, biciklit nem lehet kitolni csak ha megkötöm előtte, ha autó jön amit leművel már nem is ugatás, őrjöngés inkább, forog, hempereg és majd megfullad, talicskára rátámad, ha meg nem vagyok ott közösülni akar vele. Ha dörög az ég el kell engedni mert megfojtja magát annyira fél. Menhelyen született, állatvédők nevelték, nem hiszem hogy bántották mint ahogy én sem.Foglalkoztam vele de semmi látszatja, fura mert a kuvaszaimat bármire megtaníthattam. Még kölyökként került hozzám. Mindennek nekimegy, elesik, lefejel, mint aki képtelen megjegyezni merre hány méter...

2018. aug. 6. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

"fajtiszta"

Nincs több kérdésem...

2018. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Az én kutyám is ilyen, nem kötöm meg ha kocsi áll be vagy bármi is viszont igen rá kell szólni persze ő sem ért a szép szóból....amióta mindig veszek neki kutyajátékot azóta azt vettem észre kicsit lenyugodott, bár azokat is mindig szétszedi de lefoglalja legalább és a fölös energiáit azon vezeti le, főleg ha még énis játszok vele.

Egyébként ez lehet szorongás miatt is van a kutyusodnál, érdemes megkérdezni egy állatorvost vagy ha bemész egy kutyapatikába elmondod ezt szerintem ajánlanak valamit ami segít a szorongását feloldani.

Nekem is ajánlottak csak én nem vettem meg mert úgy gondoltam próbálkozom, más módszerrel és ez a játékosdi nálunk működött.

2018. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha "közösülni" akar valamivel, akkor a dominanciáját mutatja ki. Gondolom, fajtatisztát akartál írni. Bocs, hogy lerombolom a kis világodat, de ha menhelyen született, akkor az ég világon semmi köze fajtatisztához.
2018. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, annak, hogy játszol a kutyáddal, teljesen alapnak kéne lennie, minden nap.
2018. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Menhelyen született, hogy lenne fajtatiszta?

Abban viszont igazad van, hogy fajtiszta, mert nem félig elefánt.

2018. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Még egy valami feltűnt.


"Ha dörög az ég el kell engedni mert megfojtja magát annyira fél."


Hogy érted, hogy EL KELL ENGEDNI? Mondd, hogy nem kötötted meg!

2018. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Menhelyen nem lehet két fajtiszta kutya?
2018. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Menhelyen csakis fajtiszta kutyák vannak... de ritkán fajtatiszták (még mindig hihetetlen számomra, hogy az emberek ennyi biológiai ismerettel nem rendelkezenek, hogy a faj és a fajta közötti különbséget ismerjék).

Ráadásul nem hiszem hogy két menhelyi FAJTAtiszta kutya nászából született ez az ideggyenge, elhanyagolt németjuhász jellegű kutya, mert a menhelyen ivartalanítanak...

2018. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a jórésze csak nevetlenség. Szóval kezd el nevelni végre! A nj munkakutya, mennyit mozgatod, fárasztod agyban? Hol vezetheti le az ösztöneit irányítottan?
2018. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fajtatiszta az a kutya, amelyiknek törzskönyv bizonyítja. Menhely hogy szerez törzskönyvet?
2018. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!