Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajta jellegű keverék kb...

Fajta jellegű keverék kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Fajta jellegű, merle border vagy ausztrál juhász keverékhez milyen áron lehet hozzájutni?

2018. szept. 25. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
0Ft
2018. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, kedves első? :D
2018. szept. 25. 20:00
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy, szaporítós fajta jellegű keverék ára érdekel vagy mentett, esetleg besikerült alomból fajta jellegű keverék?
2018. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Keverékeket ingyen adnak jó esetben, sokszor még így se kell senkinek. Max az oltások árát kérik el. Szaporítók adnak pénzért fajtatisztának kinéző keverékeket, fajtajellegűeket. De őket nem érdemes támogatni, ne fizess olyannak aki csak azért, mert hasonlít egy bizonyos fajtára nyerészkedik a kutyáján és kölykökön.

A brit pásztor fajtamentésnél is körülnézhetsz.

2018. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szaporítótól 5 forintért sem kéne, semmit nem adnék nekik. Inkább mentettre vagy becsúszottra gondoltam, mert nagyon tetszenek a borderek és az ausztrál juhászok (mind külsőre, mind belsőre), viszont csak hobbi célra szeretnék ezért nem fontos hogy fajtatiszta legyen. Kennelből hobbi célra bem szeretnék többszázezer forintért venni, legfőképp becsúszott alomból vennék, vagy mentőktől.
2018. szept. 25. 20:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért nem jó fajtatiszta merle border/aussie? :D
2018. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mert nem szeretnék többszázezer forintot kiadni egy hobbi célra vásárolt kutyusra. Őket meghagyom azoknak, akik kiállításra vagy valamilyen célra veszik. Nekem jobb lenne egy fajta jellegű keverék, mentőktől vagy valakinek becsúszott alomból.

Egyébként nagyon köszi annak, aki a brit mentőket ajánlotta, szemmel fogom tartani az oldalt :D

2018. szept. 25. 20:29
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Ebben az esetben nem lehet megjósolni, hogy mikor sikerül neked megfelelő kutyát szerezned :/ lehet, hogy 2 héten belül születnek valahol, de lehet, hogy évekig nem találsz. A tenyésztőket sem kell szerintem elfelejtened, biztos van olyan, akivel meg lehet beszélni. Ha alkalmasnak lát, és szimpatikus vagy neki, akkor segíteni fog. A hobbi minőségű, kölykök sokszor olcsóbbak, illetve ott a társtulajdon vagy részletfizetés. De gyűjthetsz is rá, hiszen egy kutya 10-15 évre szól, egy 200 ezer Ft ehhez képest semmi egy minőségi, egészséges kutyáért. Inkább várj pár évet ha hirtelen sok lenne az összeg, minthogy lejjebb adj az igényeidből, és csak az ár miatt egy ismeretlen előéletű keveréket vegyél, aki csak nyomokban tartalmazza az álomfajtádat. (Nem mintha baj lenne a keverékekkel). Én 8 évet vártam, hogy meglegyen az álomkutyám, de megérte. Hatalmas szerencsém volt vele, a tenyésztő rendes volt és kicsit kevesebbért megkaphattam (bár még így sem volt olcsó). Tehát van ilyen, ha látják benned, hogy jó helye lenne, kihoznád belőle a maximumot... akkor akár te is járhatsz így, vannak rugalmas emberek.
2018. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. szept. 25. 20:43
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Menhelyeken kell folyamatosan nézelődni meg a fajtamentésnél. Menhelyen 0-15ezer ft közötti összeget szoktak kérni a kutyákért.


Lelencnél van egy merle kutyus de a látása/hallása is sérült.


[link]


Itt tudsz még keresgélni:


[link]


[link]

2018. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!