Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, ti szoktatok így...

Kutyások, ti szoktatok így menni sėtálni?

Figyelt kérdés

Ha egy kereszteződėshez ėrtek, akkor nem ti döntitek el merre mentek tovabb, hanem hagyjátok hohy a kutya elinduljon valamelyik irányba. A következőnėl szintėn stb stb.

Leginkabb ugye ha nem láb mellett kell mennie, vagy a kereszteződėsnėl "elengeded" pl mehetsz...


2018. szept. 26. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Van, amikor én döntöm, merre menjünk. Akkor jön a jobb, vagy a bal vezényszó.Ha mehetsz-et mondok, ő dönthet.
2018. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, bár nem jellemző.
2018. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Errefelé sok a neveletlen és/vagy póráz nélkül sétáló kutya, így fontos hogy a város nagy részét elkerüljük
2018. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Alap szabály, hogy a kutya sosem irányít. Arra megyünk amerre én mondom, akkor is ha póráz nélkül megyünk.
2018. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, akkor ha annyira fáradt vagyok, hogy csak megyek és nem gondolkodok. De jellemzően nem, megvan a fejembe az útvonal, és arra megyünk, hiába akar máshová menni.
2018. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Kereszteződésnél mindig rám néz és várja az utasítást merre is menjünk,ha lazább a póráz,de mivel oktatni kell,mert megörökölt kutya. Jó részt láb mellett jön.Így semmi esetben sem engedem,hogy ő hozzon döntést,mert akkor adnék a szarnak egy pofont. Hiszen pont azt tanuljuk,hogy rám figyeljen.

2018. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!