Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi magában a...

Miért nem eszi magában a gyümölcsöt zöldséget a kutyám? Táppal együtt meg megeszi.

Figyelt kérdés

Ha nem szeretné, akkor táppal együtt sem enné meg. Volt, hogy répát reszeltem a tápra, és nem ette meg. Másnap reggel sem kellett neki. Akkor kiöntöttem. Azóta bármit rakok rá almát répát megeszi. Nem turkál meg semmi. Ha natúr kínálom neki napközben mikor etetem a nyalaimat, vagy levesbe vágom bele, akkor kiköpi.

Ezért állítom néha választás elé, és reszelem rá a tápra már. Nem naponta, heti 2-3 alkalommal.

Minőségi tápon él, a szárított halon, és a néha csurranó cseppenő husin kívül semmit nem hajlandó megenni.


2018. szept. 30. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Hát nem tudom, kutyának zöldség? :O lehet én tudom rosszul, de elvileg ragadozó vagyis hús tartalmú tápot igényel, nem répát és almát, mint a ló. De cáfoljatok meg.

A mi kutyánk évente 1-2 alkalommal, főleg nyáron kunyerál pár falat almát, dinnyét. Egy falatot el nyamm, de azt sem a kajájához adjuk, hanem ha ki ülünk gyümölcsöt enni.

2018. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ragadozó. Nézz utánna a szó jelentésének!
2018. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Emberek! Azért mert ragadozó egy állat néha nem árt neki zöldség vagy gyümölcs! Tele van vitaminnal!

Sőt a másik kutyánknak kifejezetten javasolta az ÁLLATORVOS, hogy egyen hetente répát. Szóval attól, hogy ragadozó ti vagytok eltévedve :)

2018. szept. 30. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg kutyafélének szüksége van gyümölcsökre, kivétel a szürke farkas, ami max a növényevő állatok ürülékét eszi meg. Tudniillik a kutyákat a szürke farkas mára kihalt alfajából háziasitották. Nem lesz baja a gyümölcstől/zöldségtől, de ne várd el tőle, hogy megegye, hiszen az elődeinek sem volt az étlapján. Az én kutyáim speciel szeretik az almát.
2018. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

"Tele van vitaminnal!"

Aranyoskám, ha nem tudnád, a kutyád elő tudja állítani a szervezetében például a C vitamint is, ellentétben veled. Neked meg kell enni gyümölcsökben és zöldségekben. A divathóbortok helyett egy kis állat-élettant tessen tanulni, ha már kutyát tartasz.

Azért nem eszi magában a répát a kutya, mert a kutya nem hülye. Tudja mire van szüksége.

2018. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!