Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik percnél sírtátok el...

Melyik percnél sírtátok el magatokat?


2018. okt. 2. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

"Engem az emberek nem érdekelnek, felőlem rákos lehet mindegyik."

Szívből kívánom, hogy ne kelljen ápolni mondjuk a rákbeteg szüleidet (vagy ne adj Isten a párodat) majd és csak csendesen aludjanak el hosszú, boldog időskor után.

2018. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Tudom le leszek pontozva, de ez egy teljesen átlagos videó kutyamentésről. Akkor ezekhez a videókhoz mit szólnál:

[link]


vagy ez a videó:


[link]


Itt ugyan nincs mozgókép de...


[link]

2018. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És bocs még egy gondolat. Nézd meg a tacskómentéses videót. Ennyi gonoszság, és kínzás után, láthatóan örülnek a kiskutyák az embereknek! Na ez ami fáj, igaz 44 másodperc az egész videó, de benne van szinte minden ami az ember és a kutya kapcsolatról szól. Figyeled a kiskutyákat, mennyire izgattottá válnak az emberektől, nézd meg amikor már kint vannak az udvaron, mennyire bújnának az emberekhez, hogy "védj meg". És Csányit olvass ebben a témában...
2018. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
63%

Utálok ilyeneket nezni, ezt se néztem meg mert most nincs hozzá erőm. De láttam amit írtál az emberekkel kapcsolatban. Had kérdezzem meg mivel egy kisbaba is ember, ő mit csinál ami rossz? Semmit, még azt se tudja ki vagy mi.

Egyébként sok jó ember van a világon akik nem pusztítanak.

És sajnos sok rossz is van, néha még a közelünkben is és őket irtó nehéz elviselni. Ha ilyenekre gondolok az jut eszembe hogy ki kéne irtani őket.

2018. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14-es. Mivel feltettél egy kérdést, ezért válaszolok. Tudod-e, hogy ki volt Ted Bundy? Arthur Shawcross? Edmund Kemper? Sorozatgyilkosok. Igen, voltak ők is kicsik, voltak csecsemők, babák, mégis ez lett belőlük. Ha visszatekerhetnénk az időt, kedvesen néznél-e ezekre az emberekre (mint babákra), tudván, hogy mikké válnak majd?

Minden emberben ott van a gyilkolás, pusztítás, rongálás, ámítás ösztöne, sokakból azért nem tör elő, mert megfelelően vannak nevelve, de ettől még OTT van bennük. Eldobják azt a szemetet, elszívják azt a cigit, verekednek, isznak (ezzel magukat sem tisztelik), Istent játszanak, önös érdeküket nézik, hazudoznak, stb. De tudod mit, én is ilyen vagyok, te is, mindenki ilyen. A baba egy kis ember, de ember, és mint olyan, benne is benne van mindez. Ja, hogy cuki, mert kicsi? Az más kérdés. Majd nagy lesz, és akkor már nem lesz az.

2018. okt. 8. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!