Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12-hetes kölykök kutyát, hogy...

12-hetes kölykök kutyát, hogy szoktassam le a saját kakija megevèséről?

Figyelt kérdés

Azonnal próbálom felszedni ha látom és nem a kutya előtt! Többször kapott a orrára és jelenlétemben nem csinálja! De a nap 24-órájában nem tudok kakit lesni....

8-hetes kora óta -mintha az anyjától az alomból tanulta volna.. valami természetes dolog lenne,hogy eltünteti az ürülèket is.

Nagyon el vagyok keseredve. Mit tegyek?



2018. okt. 4. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék van-e változás?
2018. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A kutyát konkrétan minden hova viszem magammal (munkába is),-nem lenne buta kutya mert tanulékony...

-Azért nem hagyom egyedül amikor csak tudom mert ha nincs kontroll továbbra is feleszi a "bűzös csomagot"...


Most egy direkt erre a célra fejlesztett gyógyszert eszik, eddig semmi eredménnyel....


Beszéltem a tenyésztővel aki széttárta a karjait, hogy ez tök természetes... -minden boxer eszi...


Hát nekem az előzőek nem ették!


Négy hónapos a kutyus egyre reménytelenebb,hogy le tudom szoktatni. :(


Ananász kúra sem segített.

2018. nov. 1. 06:03
 13/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, akit lepontoztak. Azért voltam kiváncsi, mert az én véleményem az, hogy nem lehet. Nekem nem boxerom volt, hanem közép német spicc. Hófehér, gyönyörű, imádtuk, de amellett, hogy megette a kakit más gondok is voltak vele, tehát a gyerekemet néztem a kutyával szemben. Mindegy is, a lényeg, hogy a kakievést akkor sem hagyta abba, ha azt ehette amit mi. Akkor sem, ha minőségi kutya tápokat kapott célzottan. Akárhogy viselkedtünk vele, bármit próbáltunk ette. Nade! A kutya is veleszületett dolgokat hoz, és az ember is. A mi családunkban egyik unokatesóm olyan irigy a sütire, édességre felnőttként is, hogy a szülei elől is eldugná. Mindig mindenük meg volt, első gyerek volt, de erről nem tudják leszoktatni, mert a vérében van. Emberek-kutyák, mind hordozunk valamit, bár gondolom még mindig nincs egyet értés, ha nagyon szereted az állatot és nincs gyermek a közelben, akit negatívan befolyásolna, akkor azért tartsd meg és szeresd. Kis dinka! De a tiéd! Pszi! Szép hétvégét!
2018. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13- Köszönöm. :)

Neked is minden jót!


;) -Azért én folyamatosan próbálom a "lehetetlent"...

2018. nov. 10. 00:58
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írj, ha sikerül! Remélem fog!
2018. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
# 15. Örömmel írhatom,-nagy lókötő kölyköm teljesen leszokott az ürülékevésről! -Hatalmas meló volt,de most 9-hónaposan rendben van!
2019. máj. 13. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!