Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiltix okozhat depressziót,...

Kiltix okozhat depressziót, rossz kedvet kutyánál?

Figyelt kérdés

Ha a szobában van a kutya, olyan büdös van a kiltixtől, mintha valami ipari csótányírtás zajlana épp.

Levettem inkább róla, azóta visszatért a jókedve.

Nincs ez betiltva esetleg?


2018. okt. 5. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs betiltva. Benti kutyánál az "illata" miatt nem igazán használják.
2018. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyed függő. Nincs betiltva, egy aránylag jó élősködő elleni nyakörv! Ha ilyen tüneteket produkál, akkor nem bírja a Kiltix hatóanyagát. Érdemes más hatóanyagú élősködő elleni védelmet keresni. Volt már ilyenre példa.
2018. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 éve használom, benti kutyákon, sosem volt erős szaga.
2018. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint nincs betiltva. De lehet, hogy nem bírja szegény a szagát. Emlékszem én is vettem egyszer egy nagyon büdös nyakörvet és konkrétan lekellet vennem, mert a kutya egyszerűen szenvedett (meg én is). Pár nap után mikor kicsit kiszellőzött a nyakörv, visszatéve már elviselte. Azóta én nem használok, olyan nyakörvet, amelyiknek szaga van. Én most Scalibort használok, az teljesen szagtalan. Ha jól tudom a Foresto is szagtalan.

Amúgy szívesen visel nyakörvet, hozzá van szokva? Az enyém nem volt hozzászokva ahhoz, hogy állandóan nyakörv legyen rajta és kezdetben már attól levert volt egy-két napig, ha a sima nyakörvet rajta hagytam. (A sétáknál nem bánta, mert értette, hogy akkor kell viselnie, de az, hogy 24 órába rajta legyen már nem tetszett neki.)

2018. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

14 éves németjuhász, mindig is volt rajta nyakörv. Illetve kullancsirtó. Tényleg nagyon erős szaga van.

Eddig foresto volt rajta, de most nem volt az itteni patikában.

Idős kutya már, vigyázok rá nagyon, nem akarom ilyesminek kitenni.

2018. okt. 5. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!