Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 eves kutyuskank suket mint...

7 eves kutyuskank suket mint a nagy agyu, kb harom meternel tovabb el sem lat?

Figyelt kérdés

egyszeruen ha orditok azt se hallja meg csak nehezen,meg csak het eves es nagymamam 11 eves kutyaja jobban van mint o.A bundajat is ragja,gyogyszereztuk is,oltasait rendesen kapja,kapott vitamint,szornovesztot,bolha ,atkairtoval lett furdetve es folyton nyuszog

a kerdes:erdemes igy elnie ha nem segit egyszeruen rajta semmi es suket is meg egyre rosszabbul lat?csak szenved vagy van ertelme elnie?ha csak szenved el altattatjuk.Ezen gondolkoztunk ma,hogy van e meg ertelme igy elnie



2018. okt. 5. 22:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kisebbik gond, hogy nem hall jól. Tudom, nem olcsó mulatság, de a bőr/szőrproblémái okát szerintem (is) ki kellene deríteni. Ezért biztos nem altatnám el, sőt másért sem. 16 évig élt velem, utolsó 2 hónapban láttam, hogy nincs valami rendben. Sajnos nem tudtam rá felkészülni, előtte 1 héttel is hasi ultrahang vizsgálaton voltunk. Egyebet is szerettem volna, de nemigen javasolta a doki. Az más lapra tartozik, hogy biztos látta a hasi UH során, hogy mi a baja, de nem mondta meg. Vagy sajnált, vagy lesajnált, hogy idős/keverék ne költsek már rá. Pedig költöttem volna. Aztán beletörődtem, jobb, hogy nem tudtam, mert akkor felvetődött volna az altatás. Megígértem neki, hogy amíg lábra tud állni, velem marad. Utolsó este is kicammogott a bejárati ajtóig, a lépcsőn már kézben vittem le. Mikor elaludtam, akkor jött rá egy súlyos roham. Kihívtam az éjjel is kijáró orvost, alaposan megvizsgálta. Vélemény: szíve/légzése kihagy, hasa telei van vízzel, lépén daganat. Nem volt más választás, el kellett engednem. 7 évesen igyekeznék mindent megtenni, hogy kiderüljön, mi okozza a tüneteket.
2018. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!