Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti haragudnátok ezért a...

Ti haragudnátok ezért a párotokra? Nem késő megköszönni?

Figyelt kérdés

A kutyusunk márciusban elájult itthon, mi azonnal kocsiba ültünk és rohantunk az állatkórházba vele, közbe telefonos kapcsolatban voltunk az orvossal. Odaértünk nekem remegett kezem lábam nem láttam a könnyeimtől párom berohant vele, azonnal kezelésbe vették. Én kint próbáltam életben maradni, egyszerűen sokkot kaptam. 6 órát volt bent párom, aztán átküldtek egy felszereltebb kórházba, ahol 3 napot volt bent a kiskutyánk. Folyamatos vérvétel, gépre kapcsolva, gyógyszerek tengerét kapta. 3 nap után hazaengedték, azóta tudjuk mi a betegsége, állandó ellenőrzés alatt állunk, de hálistennek minden rendben van vele!!!! Szépen felépült, és hiába beteg nem észrevehető rajta semmi sem. Gyógyszert kell szednie, mert a szervezete nem termel fontos dolgokat.

Párom ma mondta el, hogy amikor nem mentem be újra kellett éleszteni a kutyánkat. Elmondta, hogy pumpálta, és lélegeztette az orvos. Hálistennek nagyon gyorsan sikerült!

Március óta jó pár hónap eltelt, és én erről nem tudtam. Szerintem el kellett volna mondania. Bár most is mikor elmondta sírtam. Mert nagyon rossz hallgatni az ilyet, de mégrosszabb, ha a sajátodról van szó. Azt mondta nem merte, mert tudta, hogy mégjobban a padlón leszek. Magamhoz öleltem a kutyánkat, amikor elmondta, és ő meg várta, hogy dobjam el a labdáját. Mondtam páromnak, hogy még ma menjünk be ahhoz az állatorvoshoz, akinek köszönheti, és köszönhetjük az életét egy hatalmas csomag ajándékkal. A másik állatorvosnak megköszöntük csokival, és ajándékcsomaggal a szép munkáját. A többi kedves orvosnak, és az aszisztenseknek is vittünk mindenkinek egy egy köszömöm feliratú csokit, és egy egy pezsgőt hálánk jeléül.

Engem felhívott az az állatorvos, aki újraélesztette, hogy hogy van a kutyusunk kétszer is. Telefonba megköszöntem neki, hogy vigyázott rá, és hogy ellátta, de fogalmam sem volt az újraélesztésről. Most mindjárt indulunk ahhoz, aki megmentette, és viszünk neki is egy nagy ajándékcsomagot. Nem ciki ennyi idő után odaállítani ajándákkal, hogy tényleg szívből köszönjük, hogy visszahozta közénk? Én ragaszkodom hozzá. Bárcsak gazdag lennék, és többet tudnék adni, és igazán ki tudnám mutatni a hálámat neki.


2018. okt. 7. 12:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs bent az orvos, így jövőhétre marad.
2018. okt. 7. 12:56
 2/6 A kérdező kommentje:

Kontrollra meg vizsgálatra oda járunk, ahova átküldtek minket, ezért nincs kapcsolatunk az újraélesztő orvossal.


Hogy tisztább legyen: első körben egy sima állatorvoshoz vittük, akihez előtte is jártunk oltani. A mi orvosunk irányított át ahhoz, aki újraélesztette, hogy röntgenezze meg, mert húzta 2 napja a lábát. Így kerültünk az újraélesztős orvoshoz, aki elbódította a röntgenre. Hazhoztuk aznap, és másnap reggel ájult el, addig nem volt semmi baj. Első körben a saját orvosunkat hívtuk fel, de azt mondta áhh hagyjuk is.. aztán rohatunk ahhoz, aki röntgenezte! Ő volt a megmentőnk. És ő küldött tovább egy ügyeletes jól felszerelt állatkórházba, ahova a mai napig járunk.


Bocsánat, ha kesze kusza, de a mai napig beleremeg a kezem, ha írnom kell a megtörtént dolgokról :(

2018. okt. 7. 13:08
 3/6 anonim válasza:
92%
Szerintem is el kellett volna mondania, én is szeretném tudni, ha ilyen történik a kutyámmal, de nem haragudnék. Az ember nem mindig cselekszik helyesen, követünk el hibákat, miközben lehet pont a szerettünknek akarunk jót. A haragnak szerintem most itt nincs helye, örüljetek, hogy a kutyátok jól van, és vedd figyelembe azt, hogy a párod csak téged akart óvni. Köszönetet nyilvánítani pedig soha nem késő, de én ajándékcsomagot se adnék neki. De ez már a ti dolgotok.
2018. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem haragudnék, megköszönném. Megmentette a kutyát, mi okod lenne haragudni? Megköszönni, nem késő, hisz nem tudtad. Végtelen jószívű párod van tartsd is meg még sokáig :D
2018. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem haragudnék, főleg ha ilyen gyenge lenne az idegzetem mint neked.

Most nem bántásból, de ha tényleg sokkot kaptál, akkor a párod nélkül el sem jut az állat az orvosig!

És még napokkal később is amikor elmondta (látod, végülis elmondta) Te sírva fakadtál...

Szerintem csak az egészségedet akarta óvni, illetve nem veled is rohanni az orvoshoz, ha elájulsz a hír hallatán.


Az orvos pedig minden megmentett állat után köszönetet érdemel, akkor is, ha azt nem kell újra éleszteni.

Viszont Ő választotta ezt a (rendkívül nemes) hivatást, a fizetése sem rossz, külön ajándékot nem érdemel amiért a munkáját végzi...

Én a helyében el sem fogadnám, a mi dokink sem fogadná el amúgy.

Szerintem a kutya betegsége révén minimálisan úgyis tartjátok a kapcsolatot, majd karácsonykor adj neki egy minőségi csomag kávét, bort, csokit, stb.-t...

2018. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy van a kutyus azóta?
febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!