Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen száraztápokat tartsak...

Milyen száraztápokat tartsak kutyaboltban kistelepülésen?

Figyelt kérdés

Nagyon sokféle létezik, kellene olcsóbb fajta is, kicsit drágább is, de nagyon rosszat nem szeretnék tartani.

Az érdekelne, máshol milyen fajták vannak kutyaboltokban, és a kimérősek közül melyikből lehet venni egész zsákkal?

Esetleg macskakaja is érdekelne.

Még most szerzem be.


2018. okt. 10. 15:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értek azzal, hogy 14-nél nem jók a kategóriák. TOTW közép kategória....?
2018. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Jó, köszönöm mindenkinek.Megtudtam fajtákat, amiket érdemes tartanom.

Ha nem tudom eladni a drágábbakat, nem vész kárba, mert vannak kutyáim.

2018. okt. 12. 16:51
 23/33 anonim ***** válasza:
21%

Mielött megnyitod a boltod, hàrom nagyon fontos dolgot figyelembe kell majd venned:

1. Fresnapf

2. Muszàj

3. Fajtatiszta

2018. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%
Fressnapf, ha már javítasz helyesen tegyed :D
2018. okt. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Fressnaph? Hozzánk 40 km-re van legközelebb.Nem azt mondom, hogy senki nem vásárolt még ott, de alig-alig.

Muszály?Arra gondolsz, amiket nem szeretnék tartani, de muszály? Igen, Ezek a szupermarketes, marketing tápok.

Fajtiszta? No ezt igazán nem értem, ugyanis nekem minden kutya egyforma.Mindegyik kutya végsősoron, mindegy hogy keveréknek született vagy fajtisztának.A fajtiszta a jobb kaját érdemli szerinted? Ha már "csak" keverék, jó neki a rossz is?

Ez olyan, mintha azt mondanánk, a férfiaknak jobb kaját, nőknek elég a rossz.Vagy a doktori diplomásoknak jó kaja jár, a takarítónőnek meg rossz.

Gyógytápokat úgyse hiszem hogy fogok tartani,vagy amire rá van írva a kutyafajta.Ennyifélére nincs itt szükség.

2018. okt. 20. 11:30
 26/33 A kérdező kommentje:
26.27.28.gondolom ugyanaz írta.Egy stílus. Ilyenek véleménye sosem érdekelt.A normális embereké viszont igen.Az hogy kinek mennyi esze van, intelligenciája,a válaszokból úgyis mérhető.
2018. okt. 23. 17:36
 27/33 anonim ***** válasza:

Issstenem, hàt komolyan mèg mindig nem esett le, mèg neked àll följebb?!


Fressnapf - tanuld màr meg leírni

Muszàj - szintúgy

Fajtatiszta - persze, hogy fajtiszta, hiszen lutya. Minden kutya fajtiszta. Aztàn, azon belül van a fajTAtiszta ès a keverèk.


Az intelligenciàól meg màr ne is beszèljünk. Ne vàllalkozz!

2018. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Gondolom ugyanaz vagy.

A Fressnaph nem érdekel, a leírása sem igazán.

A muszály-szót tudom hogy kell írni, pontos j-vel. De!Ha megengeded ha nem, én ly-vel írom ezután is, mivel én réges-régen jártam ált.isk.-ba, és akkor még így tanultuk!Én így szoktam meg, sok sok évig így írtam.Egy totálisan rossz helyesíró ember is lehet jó vállalkozó, nincs összefüggés. Vannak 8.általánost végzett ismerőseim, már idősebb korosztály, akik évtizedek óta jól menő vállalkozást működtetnek.Sőt olyan is van köztük, aki nem az eszéről híres, de jól boldogul az életben, van érzéke hozzá.

Ellenben a kedvenc állatfajtámat ne írd már "lutyának"!

Ugye milyen könnyű elírni valamit?

A fajtiszta-fajtatiszta sem érdekel saját kutyaként, mivel én csak keverékeket tartok, mivel ők mint kidobott, megkínzott,gazdátlan, szaporodott, stb.kutyák senkinek nem kellenek! Kivéve néhány hasonló érzelmű és felfogású állatvédő társamnak.

Úgyhogy maradj meg magadnak amilyen vagy, engem ne oktass ki a hülyeségeiddel, mert nem vagyok rájuk kíváncsi.Amúgy még egy ok, hogy tudom vannak ilyen emberek mint te, hogy még jobban inkább az állatokat szeressem.

Azt se te fogod megmondani, hogy vállalkozzak vagy sem.

Voltak itt értelmes válaszolók, rájuk fogok hallgatni.

Amúgy is elkéstél vele, mert már elindult a boltom, nagyon jó volt az indítás, mivel tudják rólam hogy állatbarát vagyok, és itt szinte mindenki ismer, ezért a tanácsaimat is elfogadják, hiteles vagyok számukra, ezért úgy látom menni fog a bolt.

Nagyon köszönöm azoknak akik a táp márkákban segítettek és nem hátráltatni akarták a boldogulásomat hanem pozitív hozzáállásukkal elősegíteni.

A negatív kommentelők pedig nézzenek magukba, hogy milyen képet mutatnak saját magukról.

2018. okt. 25. 08:04
 29/33 A kérdező kommentje:

Ezt nem akartam, de mégis leírom itt a végén:22 és fél évet húztam le egy helyen középvezetőként, 2 diplomával.

Nem szégyellem, nem aluljáróban vettem a diplomát, hanem tanultam érte.De büszke se vagyok rá, az átlagos képességű emberek simán elérik, ha akarják.

Kiléptem, mert nagy volt a hajtás, a stressz,idősödöm, elég volt.

Amúgy 5 évet egy vállalkozásban is dolgoztam, társként.Volt sok éve már egy ilyen boltom, de rossz helyen volt, akkor tanultam, építkeztünk, gyerekek, stb.miatt nem volt időm jól működtetni.De akkor még ezek a fajta kutyatápok nem léteztek.Teljesen más volt egy kutyabolt, mint most.

2018. okt. 25. 08:16
 30/33 anonim ***** válasza:
Ja, mi pedig mind a NASA-nàl solgozubk :D
2018. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!