Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen száraztápokat tartsak...

Milyen száraztápokat tartsak kutyaboltban kistelepülésen?

Figyelt kérdés

Nagyon sokféle létezik, kellene olcsóbb fajta is, kicsit drágább is, de nagyon rosszat nem szeretnék tartani.

Az érdekelne, máshol milyen fajták vannak kutyaboltokban, és a kimérősek közül melyikből lehet venni egész zsákkal?

Esetleg macskakaja is érdekelne.

Még most szerzem be.


2018. okt. 10. 15:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
*dolgozunk
2018. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
52%
Hát, én próbáltam neked segíteni, de itt már te magad is bevallottad amit eddig is láthattunk, hogy lövésed sincs, hogyan kell egy üzletet berendezni, működtetni. Már ha egy szavad is igaz, mert hogy ennyi idő alatt senki nem indít be egy üzletet és pláne nem lepik el a vásárlók, az 100%,. szóval megkérdőjelezném, hogy egyáltalán láttál-e már boltot belülről. Nyiván ha mindenkit ismersz, akkor tudod, hogy kj mit vár egy ilyen bolttól.. ja nem, a gyakorin kell megkérdezned. Ha netán émégis volt már üzleted, sajos borítékolható, hogy ez is "rossz helyen lesz"... de ha neked megéri erre pénzt kidobni, akkor váljék egészségedre, én pl. nem akarok a boldogulásod útjába állni :)
2018. okt. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Ilyen rosszindulatú embernek biztos nem fogok semmit bizonygatni.Meg nem is kell.

Még kommunikálni sem kell ilyenekkel.

Volt egy kérdésem, intelligens emberek adtak is rá választ. A többivel nem törődöm.

2018. okt. 26. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!