Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Ugye nem lett...

Segítség! Ugye nem lett megmérgezve? Annyira félek!

Figyelt kérdés
Amikor ma vittem sétálni a kutyusommal az úton talált egy kutyakaját, de mire észbe kaphattam volna, már megette (kölyök még) azt láttam, hogy volt rajta valami nyál szerű fehér dolog, de nem láttam alaposan. Este van, mindjárt fekszünk, és ha tényleg meg lett mérgezve akkor... Bele sem akarok gondolni :'( anyukám szerint nem lehetett méreg, de én rettegek, mert erre sok a mérgezés... Segítsetek kéremszépen!

2018. okt. 14. 18:39
 1/2 anonim válasza:
100%

Normálisan viselkedik? Ivott eleget? Nem tűnik levertnek, nincs rosszul, nem hányt?

Szerintem sem sok az esélye. Próbáld itatni, és figyeld a viselkedését.

2018. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Carst ***** válasza:

Figyeld a kutyát, hogy változik-e rajta valami. Hangulat változás, levertség, álmosság, nyomottság.

Ezek az alap tünetei egy általános mérgezésnek.

Nem hiszem, hogy méreg lett volna, de figyeld meg, hogy viselkedik az éjszaka, és holnap.

2018. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!