Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El lenne kényeztetve? Szerinte...

El lenne kényeztetve? Szerintetk mi számít elkényeztetésnek?

Figyelt kérdés

Állatorvos mondta, hogy nem jó amit csinálok, mert teljesen el van kényeztetve a kutyám.

Én ezt nem így látom.

Igaz, hogy ha bemegyek egy boltba és meglátok valami jó jutalomfalatot, azt megveszem. Most is kapott 2 csomag viszonylag drága jutalomfalatot, de ezeket nem kapja meg egyszerre, elrakom és napi 1-2-t kap. Játéka tényleg sok van, ha találok jó áron kutyajátékot, akkor azt is megveszem. Póráz, nyakörv ugyanebben a helyzetben van. A szükségesnél 2x nagyobb kutyaágyakat veszek és több is van. Prémium tápot eszik (Carnilove).


UGYANAKKOR:

Rengeteg szabály van itthon, és ezek mind következetesen be is vannak tartatva. Abszolút jól nevelt, minden helyzetben kontrollálható kutya. BH vizsgás és most szeretnénk magasabb vizsgákat is letenni, engedelmességi tréningre járunk.


Szerintetek ez már elkényeztetés (negatív értelemben) ? Mi az amit már rossz szemmel néznek az emberek?


Előre mondom, hogy ezt nem felvágásnak írtam, csak nagyon rosszul esett az állatorvostól :/ .


2018. okt. 15. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
És te kiposztolod a faszbukra mikor milyen jutifalatot vettél és hány forintért? Lefotóztad a pórázaidat, meg a játékait? Oké, van fent kép az ágyában fekvő kutyáról, rendben, de mindegyikben lekaptad és a dokinak feltűnt, miközben jódolgában és elfoglaltság híján a képeidet nézegeti, hogy: "nicsak, ezen a fotón tuti nem abban az ágyban fekszik, mint a múltkor és milyen nagy méretű, minek ekkora"- valóban nagyon életszerűen hangzik. Értem én, hogy ismerősöd a FB-n, nekem a tesóm nem csak ott ismerős nyilván, elég sűrűn találkozunk is, mégsem tudom mennyi játéka, póráza van a kutyájának és milyen jutifalit vesz neki. Azt tudom mivel etet, oszt'jónapot. El nem tudom képzelni mikor kerülhet ez mind szóba, mert az arckönyvön tuti nem látszik. Amúgy a kérdésedre válaszolva, pont nem foglalkoznék vele mit gondol erről. Amíg a kutyámat jól és szakszerűen ellátja, addig maradok nála, az egyebekről alkotott véleménye nem érdekelne. Én is jóban vagyok a dokinkkal, már a második ebet hordom hozzá, tízenéve járok a rendelőjébe, ismerőseim között is fent van, de semmi ilyesmiről nem tud. A tápot ismeri, ha váltok esetleg, akkor szólok neki, a kutyám természetével, neveltségével is tisztában van, ezeken kívül az egészségi állapota és a kondíciója az, ami rá tartozik.
2018. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9es azt a kérdést én írtam ki :D
2018. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hahh :'D

hasonlóak vagytok akkor nagyon :)

2018. okt. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!