Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nem lehet az ember...

Tényleg nem lehet az ember igazi falkavezér a kutya szemében?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, és már sok embertől, hogy a kutya sosem fog igazi falkavezérként tekinteni az emberre, mivel más faj vagyunk. Persze tud ránk vezetőként nézni, de igazi falkavezérként nem, csak egy másik kutyára. Ti hogy gondoljátok? Ez igaz? Ezek szerint akkor a falkavezéresdinek nincs létjogosultsága?
2010. jún. 24. 11:35
 1/4 anonim válasza:
31%
szerintem egy ember lehet falkavezér,mert nekem is van kutyám és ő ha valami rosszat tesz akkor egyből jön bocsánatot kérni.
2010. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
lehet falkavezér az ember,de ahhoz következetes erős nevelés kell,és már kicsi korban megkell mutatni a kutyának h ki az úr a háznál,sosem szabad hagyni h a fejedre nőjjön,és sose lásson rajtad félelmet mert azt megérzik.
2010. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy hallottam, hogy a kutya az egytlen állat, amely fajtársként kezeli az embert.
2010. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól tudod,kedves előző, és épp ezért ha jól teszed a dolgodat előbb utóbb nem csak fajtatársaként fog kezelni,henem felnéz rád,tehát téged fog falkavezérnek tekinteni,de ez nem megy egyik napról a másikra,hosszú munkafolyamat kutya és az ember részéről is.
2010. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!