Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozhatok. Más kutya. Mellé...

Hozhatok. Más kutya. Mellé egy kicsi agárt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy puli kutyám, 3éves.

O igazából családi kutya ugymond , mindig az foglalkozik vele aki ráér.(én tanulmányaim miatt ritkán tudtam)

De most szeretnék hazahozni egy kolyok agár kutyust.

Ellenének egymás mellett? Nem bántaná a pulim? (-barátságos kutyus)

{Kutyaiskola meg ilyenek nem johetnek szoba }


2018. okt. 18. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már lenne időd foglalkozni vele?
2018. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, mert már itthon lakom
2018. okt. 18. 12:59
 3/10 A kérdező kommentje:
És a helyesírásért bocsi
2018. okt. 18. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Milyen “tanulmányaid” voltak, ahol nem tanítottak meg helyesen írni? Ez ultra gáz.
2018. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Telefonról irtam, és véletlen ha dupla spacet utok, pontot rak. Műszaki tanulmányokat folytattam.

De most nem ez a kérdés

2018. okt. 18. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan is lehetne tudni, hogy a te pulid miként fog reagálni az új kiskutyára?

Azért, mert puli, meg agár, még a fajtán belül is egyéniség minden kutya.

Kiskutyát hazaviszed és megtanítod mindkettőnek, hogyan lehet békésen egymás mellett élni.Idővel majd kiderül, hogy örök barátok lesznek-e, vagy sem.

2018. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, semmit sem tudni, csak gondoltam lehet van valakinek tapasztalata ilyen ügyben
2018. okt. 18. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Más kutyákkal hogy jön ki pl.ha sétánál találkozik egy másikkal?
2018. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szomszéd a 2 éves kan pulija mellé hozott egy nagyobb terriert és viszonylag jól megvannak. Ez azt jelenti, hogy féltékeny a puli, ha a másikat simogatják, de egyébként nincs köztük komolyabb balhé. Pedig két ivaros kan.

Szerintem nagyban függ attól az öregebb kutya reakciója, hogy ti hogy kezelitek a helyzetet: ha mindenki az új jövevénnyel kezd el foglalkozni, akkor az öregebb kutya szerintem jogosan lesz féltékeny. Ha apró gesztusokkal megerősítitek az ő helyét a rangsorban (előbb kap figyelmet, simogatást, ételt), akkor az valószínűleg segít. Egy jól szocializált kutya nem fog kiskutyát reggelizni, de jó ha mindkét kutyának van saját helye, ahova a másik elől visszavonulhat.

2018. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ te mennyire vagy ügyes, milyen posztod van a falkában, a kutya milyen természetű, mennyire szocializált. Én pl idős szocializalatlan, (bár a testvérével élt sokaig) idős tacsi mellé hoztam kölyök rotit. Másfél hét türelem, szidás, dicséret, figyelmeztetés, felügyelet, rövidebb ideig kettesben hagyás (persze ablakbók lesés mellett) a tacsika elfogadta. Nem lettek mesébe illő barátok de szépen meg voltak a 15 év kor különbség ellenére, persze mind két kutyát nevelni kellett ehez.
2018. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!