Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! ☺ Hogy fogadta...

Kutyások! ☺ Hogy fogadta nálatok a kutyus az újonnan született gyermeket?

Figyelt kérdés

2018. okt. 22. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Konkrét, saját fotót (sajnos) nem tudok küldeni róla, de a kicsihez való viszonyulását jól mutatják az alábbiak. Valósággal örökbe fogadta a gyerkőcöt. Pelusánál fogva húzta, terelte vissza, ha a kicsi négykézláb megindult a pl. konyha felé.

Bébiőr és légzésfigyelő sem kellett, a kutya éjjel-nappal szolgálatban volt. De amit el tudsz képzelni (és amit nem) : a saját kölykére sem vigyázott volna gondosabban.

A kis tökmag pedig a kutya fülébe kapaszkodva tanult járni.

[link]

2018. okt. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Gratulálok, kész csoda hogy nem történt tragédia. A kutya fülébe kapaszkodva járt... Leír
2018. okt. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezek annyira édes képek *.* ♥♥♥♥♥♥♥
2018. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Lehet, hogy édes képek, de egy nagytestű elég ha csap egyet óvatlanul a mancsával.
2018. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
A kutya ismeri a különbséget felnőtt és gyerek között, ha már tépi a fülét azt vinnyogással jelzi a szülőknek ("lécci szedjétek le rólam") stílusban, nem fogja megharapni a kicsit.
2018. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez egy nagy dilemma; két kutyám van - a nagyot lehet nyavarni, ő csak fekszik és némán tűri, de a kissebbiknek van egy tűrés határa és ha azt átlépi valaki akkor ugatni kezd (kivéve engem). Két ilyen eset volt az 5 év alatt amióta velem él és mindkét alkalommal óvódás gyerekeket ugatott, akik széthúzták az arcát, tépték a fülét, nem hagyták enni, hiába szóltam rájuk. Nagyon megijedtem, amikor a kutyám elkezdte őket ugatni, de nem lett baj és a szülők is megértették. Ennél tovább nem ment a kutyám, nem harapott, meg semmi ilyesmi, de azért, majd ha jön a gyerek, nem tudom a kutyám hogy reagálja le, ha majd a gyerekem állandóan az aurájában lesz, hiába szólok rá. :(
2018. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13%
Köszönjük a kamu cikkeket
2018. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!