Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam be a kutyahá...

Hogyan szoktassam be a kutyaházba?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de Utálja a kutyaházat a kutyám és még véletlenül sem megy bele.

Pár napja elkezdtem betuszkolni és jutalomfalattal díjazni meg simogatni, és már magától mászik be ha jutalomfalatot lát a kezemben.

Csak az a baj, hogy amint eljövök a háztól már kint is van.


Tudnátok adni tanácsokat?



2018. okt. 24. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem kényelmes neki, vagy idegen az illata. Próbálj meg olyan dolgokat betenni a kutyaházba (játék, takaró), amiket szeret.

Nekem a mostani kutyusom is ezt csinálja, de a régi kutyusom kutyaházát meg imádja.

2018. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van egy kisszőnyege amin azóta fekszik mióta befogadtuk az utcáról. Akárhova tesszük, mindig tudja, hogy ott van az ő helye.

Karton dobozba is simán bemegy és ott alszik, de a házába akárhányszor tesszük a szőnyeget, mindig kitépi és az előtt alszik rajta.

Mi lehet a baja? Nincs semmi fura a házával, nem értem...

2018. okt. 25. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak helyek, (sokan a Hartnóman-vonalakkal magyarázzák) amiket a kutyák egyszerűen nem szeretnek. Ha arrébb teszed a házát, lehet, hogy megszűnik ez a probléma.
2018. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Hartman
2018. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bárcsak így lenne, de már próbáltuk a bejárat előtt, a háccsó kertben, most meg a teraszon van...
2018. okt. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!