Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ! Az lenne a kerdesem, hogy...

! Az lenne a kerdesem, hogy Budapest teruleten tudtok e esetleg fedett teri kutyafuttatot a hidegebb idokre, ha netan fazna az eb?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Az en kutyaim, egy simaszoru vizsla es egy simaszoru vizsla, minusz husz fokban sem faznak, mert rohangalnak. Monjuk a tacsinak van egy kiskabatja. En szoktam faznni, de a kerdes a kutyarol szolt - szoval a kutyad nem fog fazni -20 fokban sem a nyitott futtatoban.
2018. okt. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsanat, egy simaszoru vizslam es egy simaszoru tacsim van.
2018. okt. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lenne. De minek?
2018. okt. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy még kutyaoviba is hoztak télen kis testű, rövidebb szőrű kutyákat, akkor nem hiszem, hogy Magyarországon egy kutyának futtatáskor szüksége lenne fedett helyre. Utána kell vigyázni, ha kimelegedett és már nem mozog, hogy ne fázzon meg! De erre ott vannak a kabátok.
2018. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jogos a kérdés. Nekem van egy tacskó keverekem akinek alig van szőre. Már 10 fokban is csak kabamátban lehet kivinni, otthon 20 fok alatt fázik. Ha tényleg hideg van akkor 2 ruhában van és így is sietni kell mert 15 perc alatt húgyhólyaggyulladást kap (szuka). De én nem tudok ilyen helyről.
2018. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!