Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet ez a kutyámnak?

Rocko9 kérdése:

Mitől lehet ez a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Nöstény kutyám van kb egy hete észre vettem hogy nagyobb lett a hasa az átlagosnál és nagyon megduzzadtak a mellei is mikor hozzá nyúlok mélyen veszi a levegőt. Kan kutya az udvarunkba nincs és nem is találkozhatott kannal.Álvemhességre gyanakszok nemtudom mitől lehet ez igazából csak hallottam erről hogy van ilyen is.de nemtudom hogy ez valóban az lehet e de ha igen veszélyes e. Korábban nála ilyen még nem volt. Egy másfél éves keverék kutyusról van szó
2018. okt. 26. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A tüzelés lecsengése után gyakori jelenség az úgynevezett álvemhesség. Főbb tünetei a vacok készítés, babázás a játékokkal, duzzadt emlők, tejelválasztás megindulása, esetenként láz. Ha ilyent tapasztalunk, forduljunk állatorvoshoz! Jellemzően, ha már egyszer előfordult, akkor a további tüzeléseknél is számíthatunk rá, a gyakori álvemhesség pedig komoly daganatos betegségek előszobája.

2018. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hányik is sokat liheg nyüszít.de beszéltem állatorvossal délután viszem. Remélem nem lesz baj :/
2018. okt. 26. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:

:( Jobbulást neki.

Írj, hogy mit mondott!

2018. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!