Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem ajánják az amstaffot?

Miért nem ajánják az amstaffot?

Figyelt kérdés

Panelban lakom, de több szomszédomnak is amstaffja van.

Miért esnek nekem rögtön itt gyakor kérdéseken, hogy "nem az harap, lakásba nem adják oda" ?


2018. okt. 27. 16:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Lakásba nem adják oda? Az amstaff 5-10 fok alatt lakásba való mert sajnos rövid a szőr és fázik. Amúgy is nagyon ragaszkodó kutya és imád a gazdájával lenni. Ha csak a lakás dolog miatt nem ajánlják akkor nem hozzáértővel beszéltél, ki nem adja oda lakásba?


Amúgy csak tenyésztőtől szabad vásárolni mert ez egy nagyon agyonszaporított divatkutya lett az utóbbi időben és minden második putriban is az van az udvaron láncra kötve...

2018. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Te hülye vagy :D gondolom tiéd volt a nj amstaff kérdés. Nem azért nem ajánlják mert harap, senki nem írt ilyet, hanem tenyésztő csak megfelelő körülmények közé ad kutyát, megfelelő gazdának. Egy nagyobb lakással nincs gond, de egy tapasztalatlan gazda nem fog kölyköt kapni, mert egyszerűen túl nagy a valószínűsége hogy nem kap majd megfelelő nevelést. És a mellett hogy ezzel romlik a tenyésztő hírneve, még a szíve is fájhat majd hogy a kutyája nem élhet teljes életet.
2018. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Azok a kutyák nem is tenyésztőtöl vannak...
2018. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
A tenyésztők megfelelő helyre adják. A minden második páva gyerek mellett lévő bull típusú kutya szaporítóktól van, akik annak adják akik először fizetnek érte. Ezért mondtam hogy csak megfelelő helyről szabad vásárolni, mert az általad említett kutyák nem onnan vannak.
2018. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Amikor a hülye okoskodik. De jól mondod, bullokat látsz, bull tipusú keverékeket szaporítótól.
2018. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj én nem tartalak vissza, írj egy tenyésztőnek, ha elküld a pitsába az minket igazol. És 15 évesen hol volt neked 2 kutyád?
2018. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Mi alapján nincs az itt válaszolóknak teljes élete? Ennyi erővel a kérdezőknek sincs...mi csak segíteni akartunk, megcáfoltuk a kijelentésedet hogy nem adnak amstaffot lakásba a tenyésztők mert harap és nem lakásba való. Mit szívod fel így magad?


De akkor tisztázom neked, a tenyésztős staffok 100ezer, de inkább 150-200ezer forint kezdődnek törzskönyvvel (nem opcionális, kötelezően jár hozzá), 8 hetes kor után vihetőek el és általában előre le kell foglalni, még születése előtt. A pávafiúk 20-30-40ezres "bulljai" pedig nem tenyésztőtől vannak hanem szaporítótól, bárkinek adnak kutyát, nem a kutya jóléte számít, hanem a pénz amit nyerészkednek rajta.


Ezek után nem értem a kérdésedet a továbbiakban, lepontozhatsz minket de kérdezz csak meg bejegyzett kennelnévvel rendelkező tenyésztőket, biztos tanulságos beszélgetés lesz.

2018. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Na most vegyél vissza. :D Nagy a szád hogy normálisabban fogalmazol mint mi, de azt nem tudtad leírni a fő kérdésedben hogy "ajánlják". Nem tudod mit jelent a fajtiszta. Fajtiszta a kutya, a macska, a ló. FajTAtiszta a beagle, az amstaff, a dalmata. Nem szoktam szőrszálhasogató lenni ezzel kapcsolatban, mert a köznyelvben sokszor használják helytelenül a fajtiszta szót és tudom hogy a fajtatisztára értik, de ha már ekkora beképzelt és bunkó stílussal nyomod itt akkor had jegyezzem már meg.
2018. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hát a kutyám nálatok biztosan fajtisztább lesz.

Korcsabb-e az ember minden kutyánál?

2018. okt. 27. 17:28
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
"Kébzelem" milyen jól tarthattátok azokat is :D
2018. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!