Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való férfiakhoz?

Milyen kutya való férfiakhoz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 14:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nemed számít, karakán, erőteljes felépítésű nők is vannak, és nyeszlett, alacsony, félénk pasik is. Hiába mondjuk, hogy pl. a német juhász vagy a mali keményebb kezet igényel, ezt simán megkaphatja egy nőtől is. Vagy, hogy ne válassz 80 kilós kaukázusit ha nem bírod megtartani, de mi van, ha 165 centis vékony férfi vagy? :D

Szóval ez egyéntől függ, hiszen annyira különböző mindenki. Olyan fajtát válassz ami a személyiségedhez és az életviteledhez illik. Ha sportolni akarsz, vagy valamilyen konkrét dologra kéne a kutya (pl. őrző védőzni akarsz) akkor ez is szempont. És persze az is, hogy mit tudsz biztosítani a kutya számára. Komondort ne vegyél lakásba, azawakhot meg kintre például.

2018. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ, hol tartanád, kezdő gazdi vagy e vagy sem, rövid szőr, hosszú szőr, testfelépítés, stb... Mi tetszik neked, miért szeretnél egy kutyát. Házőrző, esetleg csak lelki társ, stb. Egyébként én is azt tudom mondani mint itt előttem valaki, hogy látogass el a közeli menhelyre, ott ha örökbefogadsz egy kutyulit az egész életén át hálás lesz érte, meghálálja jó lelkedet. Hisz lehet hogy borzalmas élete volt mielőtt oda került, és ott se a legjobb neki. Ott minden fajtát találhatsz, gyakran vannak fajtiszták is, na meg keverékek is. (attól hogy egy kutya nem fajtatiszta az egy dolog, nekem is keverék van és egyszerűen nagyon szép kutya, gyönyörű hosszú szőrrel, egyszerűen imádnivaló, ha kell gyengéd, viszont ha valaki téged fenyeget, ő úgy veszi hogy őt is fenyegeti.)
2018. okt. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!