Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti otthagyjátok a kutyát a...

Ti otthagyjátok a kutyát a kozmetikusnál vagy maradtok vele?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kutyakozmetikusunk van, 101%-ig megbízható, soha nem bántana egy kutyát sem. Viszont a kutyám állandóan cirkuszol a trimmelés alatt. Alapból a kozmetikusunkat szereti, nagyon jól elvannak, csak a "kezelést" nem bírja.


Mindig ott vagyunk vele, de most mondták, hogy lehet jobb lenne, ha ott hagynánk, mert lehet csak nekünk játsza az eszét. Viszont én azon a véleményen vagyok, hogy szerintem az én kutyám bepánikolna, ha otthagynánk.

Nem tudom mi legyen.


Ti otthagyjáton vagy maradtok vele?


2018. okt. 31. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek hisztizik, akkor azt hiszem, megválaszoltad a kérdést. Hagyjátok ott.
2018. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a hiszti nekünk vagy a kozmetikusnak szól, de szerintem akkor kipróbáljuk, hogy otthagyjuk. Köszönöm!
2018. okt. 31. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A miénk morog és kapkod nyírás közben, így a kozmetikusunk nem is mer egyedül maradni vele. Sajna drótszőrű foxi, és ha nincs nyírva, hatalmasra megnő és filcesedik a szőre, ugyanolyan csúnya csimbókjai lesznek, mint a puliknak. Az előző kutyánk életében nem látott kozmetikust.
2018. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, menj ki egy 10 percbe a boltból (mondjuk egy kóláért a közeli boltba) és kiderül, hogy hogy viselkedik a kutyus, ha "otthagyod".
2018. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*kozmetikustól, nem boltból :)
2018. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kutya eljátssza a hattyú halálát, ha ott a gazda. Aztán, amikor ott marad a kozmetikussal egyedül, átmegy szolid,béketűrő ebbé.
2018. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét kutyámat otthagyom. Mindketten nyugodtabbak, ha tudják, hogy nem vagyok ott.
2018. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák sokkal jobban viselkednek ha nincs ott a gazdi!

Mivel a gazdi egyfajta biztonság érzetet ad nekik így mindent jobban mernek.


Kutyakozmetikus vagyok én is.

Hagytak nálam harapós kutyát. Én elküldtem a gazdákat rádobok egy szájkosarat és csókolom.


A kutyára szájkosár sem kellett,addig jött nekem míg a gazdik jelen voltak,amint elmentek kezes bárány volt.


Viszont amikor jöttek érte,megint megharapott volna ha hozzányúlok.


Ennyit jelent a gazdi közelsége.


Sok harcom volt gazdikkal az ott maradást illetően.

MIndig mondtam oké, de ha a kutyával nem bírok akkor elmennek. Így is lett 90%ban a kutyával addig nem lehetett bírni mig a gazdi ott ült,állt tőlünk 1 méterre. A kutyák a gazdik fűrkészik,ha a gazdi megszólal le akarnak ugrani az asztalról stb.



Én mindig csak nagyon idős,epilepsziás kutyáknál marasztaltam a gazdikat.

2018. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!