Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ott hagyjátok (vagy hagynát...

Ti ott hagyjátok (vagy hagynátok) a kutyátokat a kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Mi egy ismerősünkhöz hordjuk, és végig ott vagyunk és nyugtatjuk a kutyust. Viszont hallottam olyan kutyakozmetikusról is, aki elvileg elaltatja vagy elbódítja a kutyát, és ott kell hagyni nála és majd a megbeszélt időre visszamenni érte. Hát nem tudom, nektek mi a véleményetek erről?
2016. dec. 30. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nen hagynám ott, nem is hagyom.
2016. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 piriiiii ***** válasza:
57%
Az, hogy kizárt. Mondjuk nem is szoktam kozmetikushoz járni a kutyámmal, de ha járnék, nem ilyen helyre.
2016. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Szegény Ririkém nem hagynám ott soha. Nem bírnám ki nélküle egy fél óráig sem.
2016. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk a pásztor nyírja, bead valami kábító hatásaú cuccot (persze bajuk nem lesz tőle), de még így sem szereti egyik kutya sem, ha a szeménél turkálnak, tehát értelemszerűen minimum 2-es még ott vagyunk.
2016. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem hagyom ott, de nem nyugtatgatom. Az csak arra jó, hogy mutassam a kutya felé, hogy van félnivalója, mert itt történik valami.
2016. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Nyugtatod = dícséred.

Én ott merem hagyni, mondjuk én is kutyakozmetikus vagyok, így számomra mindegy, hogy ott-e a gazdi vagy sem. Talán azért jobb, mert ha kicsit hisztisebb lelkű a kutya, és látja/érzi a gazdit, akkor elkezdheti hisztizni, és ha ugrál meg ficánkol nehezebb nyírni, illetve a gazdi is azt hiheti, hogy nyúzom a kutyát.

Volt olyan, amikor meglátta a fésűt, és már vonyított. Én ha a saját kutyámtól olyan hangot hallanék, széttépném a kozmetikust az biztos. Pedig tényleg csak be volt teljesen parázva.

2016. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a baratnomek otthagyjak. Eloszor meg megneztek hogy dolgozik a holgy de mar megbiznak benne.
2016. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ott szoktuk hagyni. Nem bódítja, meg semmi, ilyet nem is hagynék, viszont sokkal visszafogottabban viselkedik, ha egyedül van hagyva a kozmetikusnál és így sokkal nyugisabb.

Mielőtt valaki rémtörténeteket akar magyarázni, a kutyám láthatóan boldog már akkor, mikor a parkolóban megállunk, nagyon szereti a kozmetikus hölgyet. Feltételezem nem rohanna oda hozzá ekkora örömmel, ha bántaná. :)

2016. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Mi is ott hagyjuk, kozmetikus kérésére, azon okból, hogy a kutyák némelyike nehezebben nyírható, ha a gazdi ott van. Hiszek neki, bízom a kozmetikusunkban, csak jókat lehet róla hallani és mi is csak jókat tudunk róla mondani. Nem bódítja a kutyákat, szépen, alaposan dolgozik, a kutyám is imádja, szeret oda járni.
2016. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Maxitabi ***** válasza:

Erről jutott eszedbe??

[link]

2017. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!