Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Hogyan tudnék Neki...

Sürgős! Hogyan tudnék Neki segíteni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Kiskutyám az elmúlt 15 percben 5x hányt szerintem véres volt de ezt nem merem kijelenteni rózsaszín színe volt elég erőteljesen. Megy a hasa és az ürüléke fekete színű, forró a füle és száraz az orra. Most épp lefeküdt és folyamatosan nyögdécsel. Mitől lehet ez? Gondoltam a tápra de ugyan azt ette ma is amit mindig szokott. Megszakad a szívem :( Előre is Köszönöm : Nush.
2010. jún. 25. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkozz, hanem fog a kutyár és vidd az orvoshoz, vagy hívd ki.
2010. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg itatni, nehogy kiszáradjon, aztán minél előbb vidd orvoshoz!
2010. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vidd dokihoz! Ez akár parvó is lehet, demindenképp súlyos ha már véreset kakil, hány.

(Igazán nem értem min kell ilyen helyzeben gondolkodni, ha veled történne már rég a mentők vinnének befelé a kórházba...)

2010. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
azonnal orvos!!!!
2010. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már kihívtam az orvost. És azért kérdeztem hogy addig tudjak neki valahogy segíteni.
2010. jún. 25. 09:43
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

a kutyád lázas :S folyadékot biztosíts neki.. injekciús tűvel (persze a tűt vedd le) szívd fel a vizet és itasd.

Vidd orvoshoz. :S Mást nemtudok.

SOK SZERENCSÉT! :S(L)

2010. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Futás az orvoshoz, amilyen gyorsan csak tudsz! A parvó két nap alatt el tud vinni egy kutyát, és ez lehet annak is a tünete, meg ezer másnak, de biztos hogy súlyos, és lázas is! A fekete ürülék is lehet alvadt vér! 42 fok fölött elkezdenek oldódni a sejtek, akár maradandó agykárosodása is lehet! Próbáld itatni és hűteni a testét egy kicsit, és drukkolj, hogy még éljen mikor beértek az orvoshoz.


Mekkora testű? Mennyi idős? (ne válaszolj inkább, ne húzd az időt, irány az orvos!)

2010. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett vele!
2010. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
írta, hogy a dokit már kihívta...semmit nem tudsz tenni, legyél mellette, ne piszkáld és próbáld itatni
2010. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja és a hányást ne dobd ki, dokinak mutasd meg
2010. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!