Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Hogyan tudnék Neki...

Sürgős! Hogyan tudnék Neki segíteni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Kiskutyám az elmúlt 15 percben 5x hányt szerintem véres volt de ezt nem merem kijelenteni rózsaszín színe volt elég erőteljesen. Megy a hasa és az ürüléke fekete színű, forró a füle és száraz az orra. Most épp lefeküdt és folyamatosan nyögdécsel. Mitől lehet ez? Gondoltam a tápra de ugyan azt ette ma is amit mindig szokott. Megszakad a szívem :( Előre is Köszönöm : Nush.
2010. jún. 25. 09:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szegénykém.:(

Szoritunk ám a drágaságért *-*

Kérünk híreket (:

2010. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi van a kiskutyáddal???????
2010. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Elment a Doki azt mondta hogy nagyobb volt az ijjedtség mint a baj. Jetike kapott lázcsillapítót meg még valami szurit, de már jobban van :). Állítólag valamit felnyalhatott séta közben ami elrontotta a gyomrát. Mondtam a Dokinak hogy nézze meg a másik 2 kutyát is de nekik semmi bajuk Hála Istennek. Köszönöm Szépen a Segítségeteket. Örök Hálám. by: Nush.
2010. jún. 25. 10:23
 14/15 anonim ***** válasza:
:) Örülünk. :)
2010. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

jajjdejó :)

Örülök nektek.

2010. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!