Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Depressziós a kutyám?

Depressziós a kutyám?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja elválalltam egy külföldi munkát, csak két hónapra. Viszont a hónapban emiatt eddig hat napot voltam összesen otthon. Otthon maradt a birder colliem, aki családom elmondása szerint, egész nap fekszik, kedvetlen és kevesebbet eszik. Próbáltam telefonálni vele. nagyon keresett szegényke. Ha otthon vagyok, minden nap hosszúakat túrázunk. Hogy tudnám megkönnyíteni neki a hátralévő egy hónapot?
2018. nov. 4. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

sok mindent nem tehetsz

majd valahogy kibírja, vegyél neki egy játékot amin esetleg majd érezné az illatod

2018. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Border Colliet akarasz mondani?
2018. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
"Akarsz"t akarsz írni?
2018. nov. 4. 12:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt az egy választ. A többiek nem tudom minek írtak egyáltalán, ha nem tudnak érdemben hozzászólni.
2018. nov. 4. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Depressziós biztosan nem, de kost maga alatt van. Foglalkozzanak vele sokat, csináljanak programokat
2018. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a típust kérdeztem . Van Border collie, és van Bearded Collie.Birder nincs.
2018. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek leesett hogy mellényomtam, még neked is, csak muszáj volt belekötni. Mert ugye az i és az o egymás mellett van. Köszönöm a többieknek.
2018. nov. 4. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!