Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitol lehet lehangolt a tacsim?

Mitol lehet lehangolt a tacsim?

Figyelt kérdés
Delben elvittem edesanyamhoz videkre vittem neki ennit de nem evett semmit este kapott egy kis csirkehusit azt lelkesen megette. Panelban lakunk itt nem mozog annyit, videken viszont kirohangalta magat az udvaron kb 3 orat voltunk ott. Amiota itthon vagyunk fel orat jatszott azota csak alszik egyik helyrol a masikra megy, leraktam a foldre egybol leult aztan kifekudt. A foldon nem is nagyon szokott fekudni. Ott van 2 puli de ok teljesen egeszsegesek. Szoval nem tudom hogy most lehangolt vagy csak szimplan faradt. Nagyon aggodom. Holnap mindenkepp megyek vele orvoshoz. Most kicsit peobaltam megmozgatni, a jatekert ment aztan azzal egyutt az agybafekudt.
2018. nov. 4. 18:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem evett semmit se a foldrol illetve a rozsabokorba belefutott es a fulen meg a fejen pici sebek lettek eppen csak hogy latszik.
2018. nov. 4. 18:59
 2/2 anonim válasza:
Lehet,hogy depressziós.Nekem is volt tacsim,mikor elvesztette a kölykét,akkor viselkedett így.Sokat kell vele foglalkozni,kicsit többet mint korábban-nekünk ez jött be.
2018. nov. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!