Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az 1,5éves Amstaff...

Mi lehet az 1,5éves Amstaff kutyámmal?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5éves Amstaff kutyám, nyáladzik, furcsán veszi a levegőt (hörög) a hasát fájlalhatja, mivel a hasát húzza össze, ebből gondolom! Hívtam állatorvost, 9 óra után tud ki jönni,el vinni nem tudom másik állatorvoshoz mivel kismama vagyok, nem tenném ki magam ilyen sétának, autóm meg nincs! Valakinek volt már így a kutyája?

2018. nov. 5. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kár találgatni. De esėlyes a mėrgezės vagy bėlfertőzės.
2018. nov. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mérgezés ki lőve! Benti kutya! Csak felügyelettel van kint! Azért köszönöm a válaszod! A bélfertőzést, (ha az lenne) tudják kezelni?
2018. nov. 5. 07:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudják. Pár szuri,diėta ės 1 het múlva kutya baja. Ne zárd ki a mėrget. Sėta alatt is felkaphatott valamit amig nem figyeltėl oda. De am a doki megvizsgálja jpbban fogja tudni.
2018. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na csak ki jött az állatorvos, addig hívtam még ki nem jött! Kapott egy szurit, azt mondta ha nem javul, akkor állatkórház vagy altatás! Hát altatni nem fogják mert azt nem engedem, úgyhogy ha nem javul kórház lessz! Tegnap halat evett a kutya, anyósom evett és még nem figyelt oda anyósom el tulajdonította a kutya! Lehet, hogy ez a probléma! Lehet, hogy egy szálka szúrta meg!
2018. nov. 5. 07:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen "orvos" az, aki egy 1,5 éves kutyát már altatni akar? Nem a teste szakadt ketté, hogy ilyen akár az eszébe is jusson! Ezek után biztos, hogy keresnék másik orvost!
2018. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc, el akarja altatni a lódoktor? Elkeserítő, hogy ilyen “orvosok” még praktizálhatnak.
2018. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szálka szúrta meg akkor nem sokat ér az injekció. A lódoki random beadott neki valamit?
2018. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Adott be neki egy injekciót! Azt mondta, hogy ha csak meg szúrta akkor jó, de ha a gyomrában van, akkor nincs más választás, el kell altatni, vagy műtét! Meg le hülyézet minket, hogy miért adunk a kutyának halat.. Nem adtunk, csak fel ált anyósom, addigra a kutya meg ette! Nem tudok vele mit csinálni! Most ezért nem vagyunk hülyék! Meg igazából, más ad is a kutyájának halat, érdekes azoknak semmi bajuk!
2018. nov. 5. 09:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a protokoll ilyenkor az, hogy elviszi az ember a kutyáját olyan rendelőbe, ahol van röntgen. Doki megsasolja az eb nyelőcsövét,gyomrát, beleit, hátha meglátja, van-e benne nem odavaló.

Nem mindegy, milyen halat evett meg a kutyád. Van, amelyiknek igen méretes szálkája is van. Az megfőzve keménnyé válik.

Ha nem mész orvoshoz, talán , ha a gyomrában van ,azt megemészti. Ha valahol a nyelőcsőben akadt el, az bizony doki nélkül nem fog eltűnni.

2018. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyedül sajnos nem tudom el vinni, mint írtam a kérdésben is, kismama vagyok, autóm nincs, egy ilyen kutyában meg azért van olyan erő, hogy el húzzon! Meg kell várnom még párom haza ér a munkából! Ez az orvos meg amúgy is egy nagy kalap szar, de mivel ő kezdte el kezelni, más orvos nem vállalja! Így mindenféle képpen kórházba kell vinnünk! A hal fajta nagyon kicsi kárász volt, amit sütve evett!
2018. nov. 5. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!