Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro Plan, felső kategóriás...

Pro Plan, felső kategóriás vagy középkategóriás táp?

Figyelt kérdés
Már teljesen összezavarodtam! Eddig olyanokat olvastam, hogy nagyon jó táp, felsőkategóriás. Mostanába meg, hogy csak középkategóriás. Akkor most mi az igazság? A leendő kutyusomnak szeretnék ilyet adni, de most nem tudom már, hogy mi van... Esetleg Orijen-ről valami vélemény?! Mert nekem az is szimpatikus. Vagy melyik a jobb?
2010. jún. 25. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A pro plan és az orijen összetétele teljesen más, ezt neked kell eldönteni, hogy melyik irány a szimpatikusabb. Az orijen nekem is szimpatikus volt, de a kutyáim tenyésztője lebeszélt róla, ő a pro plant ajánlotta, ő is azzal eteti a kutyáit, szóval mi maradtunk a pro plan-nál... amúgy szerintem nem nagyon lehet különbséget tenni így a tápok között, hogy mi felső és mi középkategóriás, én legalábbis még sehol nem olvastam olyan konkrét táblázatot, ami kimondaná, hogy egyik táp ez, másik az. Szóval a lényeg, hogy kinek a tapasztalataira hallgatsz, és melyik kutya tetszik.
2010. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindkettő prémium minőségű táp.

Azt add neki, amelyiket szívesebben fogyasztja.

2010. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Pro Plan Sensitive táppal etetem a West Highland White terrieremet.A kutyámnak szép a szőre,nincsen semmi baja és ami számomra a legfontosabb,hogy egészséges.

Én is egyetértek azzal,hogy ilyen fajta tápok között elég nehéz megmondani,hogy közép/felsőkategóriás.

Nyugodtan tudom neked ajánlani.

2010. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A ProPlan prémium kategóriás. Az Orijen is csak attól a barátnőm kutyája nagyon büdöseket kakilt. :s

Áttért a Royalra és eltünt a szag. :)

Szerintem inkább ProPlan.

2010. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!