Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan helyzet, amiben...

Van olyan helyzet, amiben elfogadható ha megmorogja a kutya a gazdáját?

Figyelt kérdés

Nem ma kezdtem a kutyatartást, volt óriástól (kau) kezdve szobacirkálóig minden, de nálam mindig főbűnnek számított ha a kutya megmorogja a gazdáját. Volt olyan kutyám, ami kiskorában kajaféltés miatt még meg is akart kapni, de hamar leszoktattam róla.

Na mostani kutyámmal az a gond, hogy néha amikor fel akarom emelni megmorog. Középtermetű 20 kilós kutya, nem is gyakran emelgetem csak fürdetéskor. Azonkívül, hogy halkan morog, nem csinál semmit (nem vicsorog, nem kap meg), tudom hogy ez csak figyelmeztetés, hogy nem akarja, hogy megemeljem, de szerintem ez akkor se elfogadható. Falkavezérséggel minden rendben, tudom, hogy ezt akarjátok írni, de kérlek ne, ezenkívül semmi az ég világon nem mutatja azt, hogy gond lenne vele. Orvosi baja nincs, nem hiszem, hogy fáj neki, hogy megemelem.

Amúgy így emelem fel, mint a képen a bal oldali ábrán:

[link]


Vagy mi más gond lehet még?


2018. nov. 10. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Most jól le fogod ugatni a fejem, de az is lehet, hogy még nem bízik benned annyira, hogy felemeld. Vagy csak fürdeni nem szeretne. Én ezt a két opciót látom, ha te bizonyosnak véled, hogy jól fogod, nem fáj neki semmi. Bízom a véleményedben.
2018. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!