Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Költözés miatt muszáj leadni...

Költözés miatt muszáj leadni a kutyát, de senki nem fogadja, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta hirdetjük facebookon, egy menhely is megosztotta, jófogáson is fent van, de senki nem jelentkezett, a menhely sem itt sem ahova költözünk nem tudja fogadni. Pénteken el kell hagynunk a házat, ahova megyünk nem vihetjük. Mit lehet tenni?

2018. nov. 26. 08:28
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó az állatelhagyás bűncselekménynek minősül
2018. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Hallottam már ilyenről, még olyat is mondtak, hogy tegyük be a menhely kerítésén.
2018. nov. 26. 15:26
 33/56 anonim ***** válasza:
96%

Azt írtad, a jófogáson is fent van, bemásolnád a linket?

Köszi!

2018. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére ha van a kutyában chip, visszakövethető az az utolsó, féreg gazda, aki ilyet tesz. Csak mondom, ha ilyesmin agyalsz, ezt is vedd számításba.


De még mindig nem válaszoltál: mit fogsz tenni a kutyával, ha nem találsz neki gazdát? Vagy ha visszaadják, mert nem bírnak vele?

2018. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%

34-es, javaslom, hogy a gazda elleni támadás helyett a megoldás irányába menjünk el. Jelenleg a kutya megmentése legyen fontosabb, mint a haragunk kifejezése. Ettől függetlenül én is két lehetséges verziót látok, az egyik, hogy a kérdés kiírója nagy ívben leszarja a kutya sorsát, hisz tettünk fel neki kérdéseket, melyekre nem reagált, volt, aki megírta, hogy befogadná a kutyát, a kérdező ezt is figyelmen kívül hagyta.

A másik lehetséges verzió, hogy a kérdésnek semmi alapja nincs, és egy trollkérdés, beteg dolog lenne, de volt már hasonló ugyanezen az oldalon...


Minden gyanú ellenére vegyük komolyan a dolgot, és ne támadjuk a kérdezőt, hanem a megoldást keressük!

Ismét megkérdezném: az állatvédőrséggel felvetted esetleg a kapcsolatot? A jófogásos linket be tudod másolni? (Ha esetleg van fotó, valaki kedvet kaphat a kutyához) Beszéltél azzal, aki a kutya befogadásáról írt?

2018. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:
Gyepmesteri telepre adom. A szomszéd néni néhány hete vitette el a kutyáját, azt hiszem 8000 ezer forintért bevitték. Onnan is örökbe lehet fogadni. A hirdetések maradnak és belekerül, hogy hova került.
2018. nov. 26. 22:13
 37/56 A kérdező kommentje:
35-ös. 2 ember is írt, hogy befogadná, de megbeszéli otthon. Mind a kettőnek írtam azt írták most, hogy mégsem.
2018. nov. 26. 22:15
 38/56 A kérdező kommentje:
Akikkel tudtam felvettem a kapcsolatot.
2018. nov. 26. 22:16
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan melyik településre költözök?

Hatha tudok segíteni. En soproni vagyok.

2018. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
Győr
2018. nov. 26. 23:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!