Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Költözés miatt muszáj leadni...

Költözés miatt muszáj leadni a kutyát, de senki nem fogadja, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta hirdetjük facebookon, egy menhely is megosztotta, jófogáson is fent van, de senki nem jelentkezett, a menhely sem itt sem ahova költözünk nem tudja fogadni. Pénteken el kell hagynunk a házat, ahova megyünk nem vihetjük. Mit lehet tenni?

2018. nov. 26. 08:28
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
11%
Hát 49-es! Ehez csak gratulálni tudok 👏
2018. nov. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
83%
Azért a gyakorira kirakott anonim kérdést ne tekintsük már a felelősség vállalás csúcsának! Mit tett a kérdező? Sokan kérték a hirdetést, képet a kutyáról, stb. Ő nem rakta ki. Talán mert nincs is, csak jól hangzik. Milyen alapon emeljünk minden idiótát és gerinctelent piedesztára, aki gyapire adja a kutyát költözéskor, gyerek érkezéskor, ha megunja, stb?
2018. nov. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
85%

51-es (bár nem nekem írtál) én pedig a földhöz ragadt gondolkodásodhoz gratulálnék!

Miért ne lehetne az állatot is ugyanúgy szeretni, mint a kisgyerekeket? Mért kell hogy elsődleges szempont legyen a társadalmi értékrend szerint, hogy gyereket csinálj, tovább vidd a génjeidet, és minden más élőlényt eltiporj?


Csak mondom, ha minden ember úgy tekintene az állatokra, vagy legalább a saját állataira, mintha azok a gyermekei lennének, akkor talán még 2050 után is élhető maradna a bolygó...

2018. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
21%

53-as! Egy büdös szoval nem mondtam hogy muszáj szaporodni!

Sőt aki irta h inkább a gyereket adná ideiglenessen (🤣) árvaházba, az ne vállaljon gyereket. Vegyen 10 kutyát és ennyi!

(nem mellesleg nincs olyan h ideiglenessen beadom a gyereket árvaházba! És milyen indokkal? Választanom kellet vagy a gyerek vagy a kutya? 😂 A büdös életbe nem kapná vissza a gyereket! Az meg jogosan köpnè pofán a szüleit!)

Németh mondtam h ne szeresse a kutyájat! De azért ne bolonduljatok már meg hogy hasonlítjatok egy gyerekhez!

Én is sokat kinlodtam hogy olyan helyre tudnjak menni ahova nem csak a lányom de a kutyám is tudom vinni (Argentin dog)!

És itt mindenki ossza az észt!

Sose tudhatja az ember mit hoz az élet...ja meg inkább a hid alá a kutyaval 🤣 első nap) utan futnal szállora es adnád be a kutyát.

És ha már a nagy állat szeretetet nézem! Igazad van...jobb kint veled a kutyának éhen halni mint elajandekozni rosszabb esetben menhelyre vinni.

Meg kíváncsi vagyok hany nagy állat védő tesz is valamit az állatokèrt a hozzá szólok közül!?

En viszek menhelyre ruhákat és kaját , elég sok kutyát mentettem már és voltam ideiglenes befogadó. Nem csak a szám jár!

2018. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
49 es vagyok nekem irtak 'gratulaciot". namarmost. nincs gyerekem , volt egy de regen meghaltaz elet meg megy tovabb. a gyerekek amikor felnonek sokszor sokkal nagyobb banatot es csalodast tudnak okozni meg akkor is ha rendes es rendezett csaladi hatterbol jonnek mint barki mas. az en allataim hala a sorsnak ugy elek es olyan helyen hogy tarthatok es tartok is annyit amennyit akarok meg sosem okoztak nekem banatot se csalodast. oromet viszont rengeteget. mielott vitaba menne at a dolog (nem fogok a temaba belemenni) vannak sajnos genetikai oroksegek amik elore nem lathatoak es felulirnak minden nevelesi es egyeb elmeletet. az en esetem egy ilyen volt, "kaptam" a sorstol egy schrizofenias gyereket akit csak serdulokorban diagnosztizaltak kulfoldon es aki a betegseget NEM ENGEDTE KEZELNI. a tortenete halallal vegzodott . a sajat hibajabol mert minden rendelkezesere allt hogy ne igy vegezze. A tema lezarasa keppen itt ahol en elek senkit soha GYEREKET SEM meg egy tiz evest sem , lehet rakenyszeriteni hogy akarata ellenere kezeljek, gyogyszert vetessenek be vele, korhazban vigyek stb. ez a demokracia velejaroja is.
2018. nov. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%
utolso vagyok megegyszer: en nemcsak penzzel, onkentes munkaval hanem meg azzal is tamogatom az allatvedelmet hogy a vegrendeletem szerint a vagyonom nagy reszet is ok fogjak orokolni es nem a rokonaim.
2018. nov. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!