Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első vemhességnél, mikor...

Első vemhességnél, mikor ereszkedik le a szuka hasa?

Figyelt kérdés
Moszkvai őr szuka,2 és fél éves. Hízni hízott,de nem tudom,hogy mikor várható ,hogy ,,ereszkedjen,, a pocak.Persze,ha vemhes. Az első fedeztetéstől számítva 57. napnál tartunk. Nem természetesen lett fedeztetve.

2018. nov. 27. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak példaként, de ha lenne egy beteg gyerekem, akinek speciális kezelések, szakorvosok kellenek, akkor nem fogok egy isten háta mögötti Borsodi zsákfaluba költözni. Tudod, ezt át kell gondolni rendesen. Nincsen beteg gyerekem (lekopogom, ne is legyen) meg azért nem lehet a kutyával összehasonlítani, de így elkezdeni szaporítani azért cseppet kockázatos.

Ha ott, ahol laksz nincsenek meg a minimális feltételek, akkor az már régen rossz.

2018. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintetek érdekli a kérdezőt, hogy mi lesz a kutyáival? Neki a kutya csak egy eszköz, tárgy, amit kihasználva akar megélni...
2018. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan orvos van a közelben, aki végez mesterséges kutya-megtermékenyítést, de olyan nincs, akinek van ultrahangja? :D


Egyébként hányszor tervezed elletni szerencsétlent? Ebből akarsz meggazdagodni? Büdös a munka?

2018. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól még UH és normális orvos nagyon kéne. UH, hogy legyen egy stabil ötleted, hogy hány kölyök várható, normális orvos pedig, ha ne ad isten baj van az ellésnél, tudj kit ugrasztani.


A has leszállására ne számíts, 2 nappal ellés előtt fotóztam egy szukát, az ég világon semmi nem látszott rajta. Testhőből sokkal jobban tudsz ítélni.

2018. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem minden esetbe ereszkedik le a hasa. Már láttam olyan kutyákat akikinek semmi nem volt.


De azért az h nincs egy normális UH-s orvos és így "tenyésztesz" az elég gáz. Bármi komplikáció adódik mit csinálsz?

Másrészt tk-s kutyák?

2018. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ma már egy közepes állatorvosi rendelőben is ott az UH.Nem egy egetrengetően bonyolult eszköz, és nem is drága.
2018. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!