Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyások, ti mikor...

Kinti kutyások, ti mikor szoktátok felrakni a hőfüggönyt a kutyaházra?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 09:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Soha. Letėpi, zavarja. Van egy jól szigetelt kutyaháza amibe be van szalmázva. Az egėsz egy szėltől esőtől vėdett helyen mellėkėpületben.
2018. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az első fagyokkor felraknám, de a kutyám nem ért velem egyet és általában leszedi. Ez alól a tavaly téli fagyosabb időszak volt a kivétel, amíg éjszaka -10°C alatt volt és nap közben is fagyott, addig fent hagyta.
2018. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az enyém nem szedi le. Én ma felraktam neki, mert minuszokat írnak éjszakára, csak aggódom, hogy nem raktam-e fel túl korán. Tavaly például csak januárban volt neki fent pár napot. Szalmát csak később fogok betenni neki, amikor tényleg nagyon durva lesz az idő. Az ő háza is hőszigetelt egyébként, plusz még kennelben is van, aminek fa az alja, és az sem közvetlenül a földön van, tehát alulról sem éri a hideg.
2018. nov. 28. 10:15
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Én már rég felraktam. Pitem fázós, szerintem egész nap a házában van, amíg haza nem érünk. Pedig duplán szigetelt a háza, padlószőnyeggel körberakva belül. Féltető alatt, tehát eső sem éri.
2018. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én raktam fel idén, eddig sose. Én is féltem, hogy letépi, de nem tette. Szigetelt háza van, szalma van előtte, most már hőfüggöny is van. Remélem jól érzi magát. Egyébként nem fogom levenni, max nyáron felhajtani.
2018. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem mudim van, ő leszedi, de nem szokott annyira hideg lenni, hogy kelljen. Ha nem havazik a ház tetején alszik.
2018. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ahogy 5 fok alá hűl az éjszakai hőmérséklet feltesszük.

Nem zavarja, már 3. éve így telel ki.

2018. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Pitbullt kint tartani a rövid szőrével? Neked sincs sok eszed. Persze hogy fázik. Töltsd már kint a telet egy szál alsógatyában, te nagyon eszes.
2018. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 8-as: gondoltam, hogy megjönnek a kedves hozzászólók.

Kinti-benti kutya, ahogy hazaérünk délután, jön be a házba velünk. De napközben kint van.

Kertes házban nem fogom a lakásba zárni, amíg nem vagyunk otthon reggeltől délutánig...

Meleg főtt ételt kap, töpörtyűt is, és ezért van DUPLÁN SZIGETELVE a kutyaól.

2018. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Pedig a zsír/zsírréteg melegít... (és ugye a főtt melegételt meg figyelembe sem veszed).

Ja, és mielőtt kitalálod: nem elhízott kutya ;-)

Köszönöm az aggódást, hidd el, millió kutya örülne, ha ilyen körülmények között élne...

2018. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!