Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Fontos csak...

Mi lehet ez? Fontos csak hozzáértők írjanak.

Figyelt kérdés

Szóval van egy 11 éves Németjuhász kutyám, kan.


És több helyen légpuska lövésnyi seb található aminek a külső rétege sebes. Amikor megnyomom neki, egy fehér krém szerű állag jön ki. Mi lehet ez? Kb úgy tudnám leírni mintha a fogkrémes tubusból kinyomnám a krémet. Mi lehet ez? Ez szabályosan fehér. Segitsetek kérlek.



2018. dec. 1. 20:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ma vettem észre, amikor átnéztem a szőrzetét. Még jó hogy megnéztem mert volt bent kullancs. Ja és volt kullancs nyakörv rajta. Akkor láttam neki. Nem leb.,,,szast vartam hanem segitseget.
2018. dec. 1. 20:59
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
A veszettség elleni, és kombinált oltást hogy adatof be évent? Vagy 11 év alatt nem kapott oltásokat? Ne legyél már ilyen életképtelen szerencsétlen.
2018. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Na jólvan én a beszólógatásra nem vagyok kiváncsi. Ezt a kérdésemet már nem fogom olvasni. Majd megoldom.
2018. dec. 1. 21:02
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Hol a francba laksz, hogy csak 60 kilométerre van legközelebb állatorvos? 😂
2018. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
Azon sem csodálkoznék, hogyha tényleg légpuska lövés nyomait látnád rajta. A kutya olyan mint a gazdája, úgyhogy nem lehet egy normális dög.
2018. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
98%

Hát figyelj. Nekem nincs autóm, és amikor a kutyám éjjel rosszul lett, nem tudtam volna megtenni hogy nem viszem orvoshoz, (de ugye éjjel csak állatkórház van nyitva, sima orvosi rendelő nincs) ezért hívtam taxit, és elvitettem magunkat egy másik városban lévő állatkórházba.

Nem kifogásokat gyártottam mint most te, bár azt jóval könnyebb lett volna.

2018. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
98%
Az oltásos történetre én is kíváncsi lennék. 11 év alatt hogy adattad be neki az oltásokat, ha képtelen vagy elmenni az állatorvoshoz?
2018. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
98%

Nyuszika, az kap leb.szást, akiben ennyire nulla felelősség tudat sincs! Ha nem tudod orvoshoz vinni, akkor mégis hogy képzelted, hogy kutyát tartasz? A minimum, hogy kutyát, macskát, gyereket akkor vállal az ember, ha van rá megfelelő anyagi háttere és gond esetén azonnal el tudja vinni orvoshoz!


A sebeket ki kell takarítani! Addig nem szabad egyéb dolgokkal kezelgetni!

2018. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
98%
Ne legyen igazam, de ez a kutya szerintem soha életében nem látott még orvost. Kérdezi, igenis megérdemled a bunkózást mert felelőtlen állattartó vagy, az ilyeneknek állattartástól való eltiltás járna minimum, meg börtön.
2018. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
95%
Troll
2018. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!