Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle-t lehet tömbházban...

Beagle-t lehet tömbházban tartani?

Figyelt kérdés
Naponta többször levinném.
2008. nov. 6. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
elmondom neked a sztorimat:kaptam egy beagle border collie keverék kutyust...van egy cicám,bérházban lakunk...a kutya egész nap megállás nélkül hajtotta a macskát,hiába voltam lent velem minden nap futni,sétálni,labdázni..nem nyugodott,volt olyan h tesóm ült a fotelben a kutya meg letépte róla a zoknit...hiperaktív,úgyhogy oda kellett adnunk...nem jó neki ha nem kint lehet egész nap!
2008. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Szerencsés választás!!!

A Beagle nyugodt kutya, mármint a terrierekhez képest. :)

Úgy értem tud alkalmazkodni a körülményekhez és jól nevelhető, bár későn érő fajta, így ne bántsd őt, ha vmit nem ért. Pozítív megerősítéssel nagyon sok mindent el lehet érni nála. Persze a séta nagyon jól esik neki, és a futással megelőzheted az elhízását is!!

Sok örömet benne!!

2008. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
a beagle hiperaktív fajta,a legrosszabb amit tehetsz vele h sétáltatod,mert nem lakhat kertben...
2008. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A beaglenek nagy a mozgásigénye, nem tesz neki jót a bérház, bár bírja, ha nincs más választása:)
2008. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én semmilyen kutyát nem tartanék tömbházban. Nem nekik való a bezártság. Mindegy, hányszor vinnéd le, az ő szervezetük nem ilyen életmódra lett kitalálva.
2008. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár sok beagle-t tartanak tömbházan, figyelembe kell venned, hogy nagyon temperamentumos. Én inkább bichon javasolnék.
2008. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok beagle-t tartanak lakásban, és relatíve keveset dobnak ki, úgyhogy gondolom, hozzászoktatható ehhez az életformához. Ha van választásotok, inkább egy nyugodt kutyát vigyetek, bármennyire is aranyos az, amelyik folyton pörög - az nem jó tulajdonság lakásban.

Emellett sok séta és KUTYASULI, hogy el lehessen engedni pórázról és ne verekedjen! Nagyon sokat segíthet, ha szabadon sétálhat és főleg játszhat más kutyákkal.

Az első válaszra csak annyit mondanék, hogy nyilván vannak kivteles esetek, de az egy keverékkutya volt, és nem is akármilyen keverék! A border vérbeli munkakutya, a beagle már nagyrészt családi, és ez azért nem mindegy.

2008. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, még meggondolom, de sztem ha naponta többször levinném és szabadon engedném akkor sztem birná, föleg h a gellért-hegyre is kivinném és ott biztos jol érezné magát.
2008. nov. 9. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:

A Beaglet nagyon jól lehet tartani tömbházban!!!!!!!

Rendkívül jó alkalmazkodó képességű és nagyon szelid kutya. Ha mégsem lennél ebben biztos, akkor csak olvass utána a neten.

2008. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!