Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Méhgyulladás után a kutyus...

Méhgyulladás után a kutyus csak pihen, másoknál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem hogy már 10 napja hogy megvolt a műtét, enni alig eszik valamit, egész nap csak fekszik és pihen.

Semmi életkedv rajta. A korábbi szokását sem csinálja. Korábban mindíg fogta a labdáját hozta a szájában hogy dobjam el neki. Nem értem mi baja lehet. Orvos nem tud mit csinálni vele. Másnál volt hasonló "tünet"?


2018. dec. 4. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
10 nap után nagyon nem kellene ilyennek lennie, valami gond lehet, vigyétek vissza az állatorvoshoz sürgősen! Kétszer műtöttek nálam méhgyulladásos szukát, de még amelyik rossz állapotban volt is a műtét előtt, az is 4-5 nap múlva már evett, mocorgott, és utána fokozatosan javult. Ha a normál orvosotok nem tud mit kezdeni vele, akkor gyorsan másik orvos, ha van a közelben állatkórház, az lenne a legjobb, mert ott tudják a legalaposabban átvizsgálni.
2018. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mozogni éppen mozog, meg eszik csak nagyon kényesen és keveset. Van hogy ki is jön párszor a nap folyamán, ugatott is tegnap ha jött valaki. De javarészt pihen a foteljában. hát nem tudom, nemsokára megyünk varatszedésre. De kicist aktívabbnak gondoltam volna. Majd akkor megint ránéz az orvos hogy mit gondol.
2018. dec. 4. 11:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem jó. Azt mondanám, hogy fájdalmai vannak, vagy valami szövődmény lehet. Minél hamarabb lássa orvos.
2018. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ma viszem.
2018. dec. 4. 12:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Megnézte az orvos, 40.3 láza van. És a lépe meg van nagyobbodva. Azt mondja babéziára gyanakszik. Megszurta 3 szor tűvel. Holnap viszem megint. Nem tudom mi lehet még háttérben.
2018. dec. 4. 15:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hányt, hány a kutya.
2018. dec. 4. 15:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, én tuti elvinném másik dokihoz is, második szakvéleményre. nem tudom, megbízol-e 100% a dokitokban, de nekem ez akkor is fura, hogy a kutya a műtét óta nincs jól, eleinte nem tud vele mit kezdeni, most meg babéziára gyanakszik. Mi az, hogy gyanakszik? Azt meg kellene tudnia állapítani! Egy barátunk kutyájának most volt "csendes" babéziája, egyáltalán nem gyanakodtak rá, mert csak bizonyos dolgokat nem evett a kutya, ami kemény volt, azt hitték, a fogával van gond, de a doki ott is biztosra meg tudta állapítani, hogy babéziáról van szó. Vett tőle vért, csinált valami tesztet?
2018. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem vett vért.
2018. dec. 4. 17:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Lódoktor… Már több kérdésednél írtuk, hogy vidd el másik orvoshoz. Tényleg ennyire értetlen vagy?
2018. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aztán minek szúrta meg háromszor tűvel? :D
2018. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!