Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Méhgyulladás után a kutyus...

Méhgyulladás után a kutyus csak pihen, másoknál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem hogy már 10 napja hogy megvolt a műtét, enni alig eszik valamit, egész nap csak fekszik és pihen.

Semmi életkedv rajta. A korábbi szokását sem csinálja. Korábban mindíg fogta a labdáját hozta a szájában hogy dobjam el neki. Nem értem mi baja lehet. Orvos nem tud mit csinálni vele. Másnál volt hasonló "tünet"?


2018. dec. 4. 10:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ne személyeskedj. Ezzel nem segítel ennyire ne légy értetlen. Érdeklődtem, járt e így valaki. Hasznos hozzászólásod a személyeskedésen kívül nem volt itt számomra. Köszi


A többieknek köszönöm. 3 injekciót kapott erre értettem.

Holnap megyünk vissza és meglátjuk jobban lesz e. Ha nem akkor felviszem egy másik városba orvoshoz. Hosszú lesz az út de kibírja majd. Vért is venni kéne tőle mert így tapogatás.

én személy szerint nem hiszem hogy most pont kullancs...mikor a kutya ki sem mozdult szinte a fekhelyéről miótta lábadozik az udvarra. Ahol 9 éven át járt kelt és sose volt babézia. Szóval gyanus ez nekem. Inkább másra gondolok. De meglátjuk holnap.

2018. dec. 4. 19:12
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Szegény kutyát még sétálni sem vitted el a kilenc év alatt? Remek élete lehetett egy kertbe bezárva, ingerek nélkül.
2018. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen te kötekedsz mostmár világos. Itt éled ki sivár kis életed másokon. Szedd össze magad barátom.

Már a vázolt gondolat maga is értetlen, tudom nem könnyű neked de kicsit szedd össze a gondolataid és gondold végig mit írtál le most.

2018. dec. 4. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!