Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őrzés-védésre szeretnék...

Őrzés-védésre szeretnék dobermannt, erőteljeset. Melyik kennelt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egyedülálló anyuka vagyok egy kiskorú lánnyal. Nem az első kutya (jelen pillanatban is van, csak kicsi), csak most jött el az idő, hogy kell egy védelmező. Sajnálom, nagyon nem támogatom ezt, de kérnék kupírozással kapcsolatos segítséget! Nagyon komoly a helyzet! Köszönöm

2018. dec. 5. 18:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves 9. és 10. hozzászóló! Remek ötleteket kaptam tőletek. Erre nem is gondoltam a kiképzés terén. Teljesen igazatok van. Utánajárok a lehetőségeknek. Valójában nem a célom, hogy a kutyus bántalmazzon bárkit is, de legyen mellettünk egy stabil védelem, hogy ne merjen közelíteni sem hozzánk az illető. Borzalom, amit átélünk. Már előbb kellett volna ezzel foglalkoznom, nem várni a csodát. Még egyszer köszönöm!
2018. dec. 6. 14:44
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok hogy sikerüljön.

Majd írd meg, hogy döntöttél, mi lett végül.

Szomorú hogy ilyen emberek vannak.

2018. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi, én is drukkolok magunknak. Már másokat is kikezdett a lépcsőházban, feleségeket, anyukákat, gyerekeket. Ott volt, aki megszorongassa. Az a helyzet, hogy más választásom nincs. Rettegek egyedül a lépcsőházban. Manapság az emberek többsége inkább elhallgatja az inzultálást, terrorizálást, bántalmazást, nem akarnak közszájon forogni, főként a nők. Nekem ezt meg kell oldanom! Próbáltam megértést kérni ismerőseim körében, de sajnálkozáson kívül nem kaptam mást. Hát, ez a helyzet. Bevállalom a következményeket, ha a jövőbeli kutyám ártana is neki, mert rettegve élni a mindennapjainkat nem állapot, persze nem ez a célom. Csupán az, hogy tudatában legyen, hogy van egy elhivatott társ, aki mellettünk áll már minden helyzetben.
2018. dec. 6. 18:19
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

Kiskutya nem őriz téged, a nagy meg már nem tanítható, vagy bajosan. Hosszú idő, amíg felnőnek.

Inkább járj el lőtérre, és szerezz be egy gáz-riasztófegyvert. Mellé pedig gumilövedéket.

Az olcsóbb verzió a paprika spray.

Azzal is kell gyakorolni.

Ha veszélyben érzed magad otthon, hívd fel a rendőrkapitányságot, hogy küldjenek egy járőrt arra. Ne szégyelld többször is kérni.

2018. dec. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, megoldódni látszik a helyzet.
2019. jan. 31. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!